ekran sorunu

U

umutpilge

Ziyaretçi
iyi günler acil bir soru sormak istiyorum ...

Yeni laptop aldım yaklaşık 15 gün önce Gigabyte P25W
ve dün intel rapid tecnology kullanarak 2 ssd (128X2)hdd yi raid 0 olarak ayarladım ama windows kurarken hangi harddiske kuracağımızı seçerken partion 0 da 1TB lık harddiskim partion 1 de de birleştirilen ssd lerim gözüktü. SSd ye kurdum windowsu ama kurduktan sonra sürekli boot mgr missing hatası aldım bu sorunun nedenini bilmiyorum açıkçası ama aklıma gelen şey boot priority ile ilgili bir sorun olacağını düşündüm ve işin enteresan tarafı boot mgr hatası her alışımda biosa girdiğimde boot taki liste sürekli değişiyordu bişeyler denerken gene bu durumu düzeltmek için bişeyi değiştirdim f10 a basıp evet dediğim an direk ekran kapandı ve şuan pc yi açtığımda görüntü gelmiyor.. BIOS yazılımının bilgisayar içindeki ROM dan (RAM değil) silinme ihtimali mi olmuş olabilir garantiye yollayarak 20 gün vakit kaybetmek istemiyorum ... Yardımlarınızı bekliyorum .. Recep Baltaş özellikle yardım ederseniz çok sevinirim :(((((

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı