Ekranda çıkan renkli küçük noktalar

Snowpiercer

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar PC de normal film izlerken bir anda bu küçük noktalar çıkmaya başladı sonra bu hale geldi. Ekran kartı mı arızalı yoksa anakartımdan mı çünkü başka ekran kartı takınca da PC çalışmıyor. Bir de ben normal olarak Google'dan bir fotoğraf alıp PC de USB'ye attım çıkartırdığım kağıtda bile bu noktalar gözüküyor? R.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-12-05 003947.png
    Ekran görüntüsü 2021-12-05 003947.png
    296,8 KB · Görüntüleme: 348

Okursan anlarsın anlatımlı şekilde yapılıyor güvenli modda yapın.
ya pc benle dalga geçiyor . radeon yeni sürücü güncelleştirme gelmiş indir dedim indirme bittikden sonra kur kısmına gelince ekrandaki noktalar kayboldu 3-4 dk temizdi ekran kurulum bitince tekrar geli bunlar

DDU ile sildim düzeldi. Ne yapmayalıyım şimdi?

Öncelikle bilgisayarı yeniden başlatın. Ardından önce Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri denetle deyin ve sürücüyü kurmasını bekleyin. Sonra sürücü kurulduktan sonra sistemi yeniden başlatın. Bu sefer siz güncel sürücüyü indirip kurun.

Öncelikle bilgisayarı yeniden başlatın. Ardından önce Windows Update üzerinden güncelleştirmeleri denetle deyin ve sürücüyü kurmasını bekleyin. Sonra sürücü kurulduktan sonra sistemi yeniden başlatın. Bu sefer siz güncel sürücüyü indirip kurun.
Radeon software den yapınca noktalar yine geldi bu sefer dediğiniz şekilde baştan yapıcam

1638705118570.png

Hepsini işaretlemeli miyim DDU ile sildim 5 dk ekran temizdi sonra birkaç kere siyah ekran geldi Windows sesleri çıktı ve noktalar yine geldi gördüğünüz üzere.

Yeni konular

Geri
Yukarı