Ekranda Farklı Görüntüler Oluşması

Yakın zaman içinde format attım öncesinde de vardı ama arttı bu aralar.

Nasıl yapabilirim onu?
Elinizde VGA kablosu varsa monitoru VGA girişine bağlayın. İşlemciniz i7 7700, Intel HD Graphics var. Onunla bir açılsın bilgisayar. Yine böyle renk bozuklukları varsa demekki sorun ekran kartında değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sıkıntı kabloda olabilir.
2 farklı kabloda da aynı sonucu elde ettim.
Elinizde VGA kablosu varsa monitoru VGA girişine bağlayın. İşlemciniz i7 7700, Intel HD Graphics var. Onunla bir açılsın bilgisayar. Yine böyle renk bozuklukları varsa demekki sorun ekran kartında değil.
Monitörde VGA girişi yok maalesef. HDMI ile ekran kartını söküp onboard bağladım, sonuç aynı.

Onboard ile farklı bir cihazda görüntü aldım, sonuç yine aynı. Ne yapabilirim?

Merhaba.Aynı monitör bende mevcut aynı arkadaşın anlattığı sorun birebir var mevcut.Bu problemin adı Color Banding bu arada arkadaş nasıl çözdü bilmiyorum.Ama ben de iade edeceğim çok rahatsız edici seviye de banding mevcut.Oyundan da videodan da soğuyorsunuz.İade edip şansımı tekrar deniyeceğim.

Merhaba.Aynı monitör bende mevcut aynı arkadaşın anlattığı sorun birebir var mevcut.Bu problemin adı Color Banding bu arada arkadaş nasıl çözdü bilmiyorum.Ama ben de iade edeceğim çok rahatsız edici seviye de banding mevcut.Oyundan da videodan da soğuyorsunuz.İade edip şansımı tekrar deniyeceğim.
kanka o sorun değilmiş monitörü halen kullanıyorum 6 bit renk veren bütün monitörler bu şekilde 8 bitte azalıyor 10 bitte tamamen gözükmüyor o olay ama fiyat ve max hz değerinden ferargat etmen kaydı ile maalesef.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı