Ekranı kapatınca Wi-Fi kapanıyor

Nixist

Hectopat
Daha fazla  
2 gün önce Tecno'nun pova Neo modelini satın aldım. Kullanırken telefonun ekranını kapattıktan kısa bir süre sonra Wi-Fi bağlantısını otomatik olarak kestiğini fark ettim. Muhtemelen pilin uzun kullanımı için optimize edilmiş. Fakat bir türlü çözemedim. Ayarlar kısmında bir başlık altında bunu açıp kapayabileceğim bir seçenek yok. Pil optimizasyonu yapılan programlarda ise com. Android yazılımları dolu. Aralarında içinde Wi-Fi geçen bir tane bulup pil tasarrufundan çıkardım ama işe yaramadı. Nasıl düzelteceğim konusunda bir şey biliyorsanız yardımlarınızı bekliyorum şimiden teşekkür ederim yardımlarınız için.

Ayarlar/bağlantılarda Wi-Fi seçeneğine girin. Wi-Fi tercihleri veya gelişmiş ayar diye yazan yer olmalı. Orada uyku modunda Wi-Fi kullanım komutu var.

Ayarlar/bağlantılarda Wi-Fi seçeneğine girin. Wi-Fi tercihleri veya gelişmiş ayar diye yazan yer olmalı. Orada uyku modunda Wi-Fi kullanım komutu var.
Maalesef öyle bir seçenek yok
Screenshot_20221003-063007.jpg

Telefonun ilginç bir menüsü varmış. Normalde hemen hemen her telefonun Wi-Fi menüsünde uykudayken açık mı yoksa kapalımı olacağı seçimi vardır. Pil menüsü veya sistem menüsü içinde arayın belki oralara koymuşlardır. Telefonun menüsünü incelemek için makale aradım ama zaten bu telefonların kronik Wi-Fi hatalı olduğu şikayeti çok.

İ
Telefonun ilginç bir menüsü varmış. Normalde hemen hemen her telefonun Wi-Fi menüsünde uykudayken açık mı yoksa kapalımı olacağı seçimi vardır. Pil menüsü veya sistem menüsü içinde arayın belki oralara koymuşlardır. Telefonun menüsünü incelemek için makale aradım ama zaten bu telefonların kronik Wi-Fi hatalı olduğu şikayeti çok.
lginiz için teşekkür ederim

Geri
Yukarı