Ekranı kırık laptopa format atılabilir mi?

Genel konuşmuştum ve onaylar sekilde söylüyorsunuz. Konu sahibi, "Fiyatlar arttı, yeni cihaz alamam ama bari monitör alayım da elimdekini kullanayım." deyip cihaz alıp bir şey yapamasa "Olabilir." diyecekseniz sorun yok.
Ben şimdi bunu setup üstünden kurabilir miyim, laptop açıkken
Olur diyen herkese teşekkürler!
OLMUYOR
Sağ olun başlangıç ekranında kaldım

Son düzenleme:
Bir videoya baksanız bile ok tuşları ile aşağı yaptığınızda bir yeri atlamadığını anlamanız çok zor. Bir şekilde açabiliyorsanız ekran okuyucuyu açıp yapabilirsiniz ama çok kanser bir şey. Bir keresinde monitör çözünürlüğünü aştığımda öyle çözebilmiştim, tabii Windows açıktı.

Bir videoya baksanız bile ok tuşları ile aşağı yaptığınızda bir yeri atlamadığını anlamanız çok zor. Bir şekilde açabiliyorsanız ekran okuyucuyu açıp yapabilirsiniz ama çok kanser bir şey. Bir keresinde monitör çözünürlüğünü aştığımda öyle çözebilmiştim, tabii Windows açıktı.
O okuyucuyu açmak için bir tuş var mı
O okuyucuyu açmak için bir tuş var mı
Çünkü yapamazsam laptop çöp olacak

Hayır yok. Erişim kolaylığı kısmı varsa oradan açabilirsiniz ya da oradayken bir şekilde CMD açıyor insanlar (tam olarak hangi aşamasında bilmiyorum) o şekilde de açabilirsiniz ama CMD'ye ne yazınca açılır onu da bilmiyorum.
Çünkü yapamazsam laptop çöp olacak.
Panel alıp takabilirsiniz.

Hayır yok. Erişim kolaylığı kısmı varsa oradan açabilirsiniz ya da oradayken bir şekilde CMD açıyor insanlar (tam olarak hangi aşamasında bilmiyorum) o şekilde de açabilirsiniz ama CMD'ye ne yazınca açılır onu da bilmiyorum.
Tamam teşekkürler

Panel alıp takabilirsiniz.
400 tl lik laptopa 400 tl lik ekran takamam

Cihazı tamamen kapatıp kurulumu tekrar başlatıp orada Shift+F10 yapın. CMD açılıyor olması lazım. Oraya narrator yazıp enter'a basın. Açılırsa zaten direkt okumaya başlayacaktır. Tab ve ok tuşları ile geze geze bir şeyler yapmaya çalışabilirsiniz.

Geri
Yukarı