Ekranı Kırık Telefonda USB Hata Ayıklama Modu Nasıl Açılır?

Benim de telefonum Lenovo P70 idi ve ekranı kırıldı. Gidip 140 TL'ye yaptırdım. Dokunmatiği sıkıntılı çıktı. Algılamada sorun başladı. 2 ay civarı kullandım. Daha sonra ekranda bir anda çatlama oldu ve ekran çalışmamaya başladı. Şimdi teknik servise verdim telefonu ve ekran değişimi fiyatını sordum. 363 TL dediler. Bu fiyat çok pahalı. Öbür türlü de telefon boşta kalacak. Ne yapsam bilemedim. Sen telefonun ekranını değiştirtmeyi düşünüyor musun ?
Evet ben de bir ekran aldım sıkıntılı çıktı. 2. 'sini aldım. Yolda, gelirse takacağım. Eğer bu da sıkıntılı çıkarsa yeni telefon alırım artık. Babamın haberi yok. Telefon arızalı biliyor. Yani başka bir arızası var diye biliyor. Ekranın 2. Defa kırıldığını söylemedim. 2. Defa kırılması da şöyle oldu. Telefon işlemedi ben de sinirlendim ekrana vurup kırdım. İnşallah bir sorun olmaz bu sefer. İlk önce garantiye vermiştim. Bana da 347 TL fatura çıkardılar. Yaptırma kendin yap.

Evet ben de bir ekran aldım sıkıntılı çıktı. 2. 'sini aldım. Yolda, gelirse takacağım. Eğer bu da sıkıntılı çıkarsa yeni telefon alırım artık. Babamın haberi yok. Telefon arızalı biliyor. Yani başka bir arızası var diye biliyor. Ekranın 2. Defa kırıldığını söylemedim. 2. Defa kırılması da şöyle oldu. Telefon işlemedi ben de sinirlendim ekrana vurup kırdım. İnşallah bir sorun olmaz bu sefer. İlk önce garantiye vermiştim. Bana da 347 TL fatura çıkardılar. Yaptırma kendin yap.
Öbür türlü de senin yaşadığın sıkıntı gibi ekranda sorun çıkmasından korkuyorum. İkinci defa sorun çıkarsa benim için hiç iyi olmayabilir :) Bu arada nereden sipariş verdin ?

Öbür türlü de senin yaşadığın sıkıntı gibi ekranda sorun çıkmasından korkuyorum. İkinci defa sorun çıkarsa benim için hiç iyi olmayabilir :) Bu arada nereden sipariş verdin ?
Valla biraz da şans işi. Bilemiyorum artık. AliExpress'ten aldım ama bu sefer paraya kıydım. En çok sipariş alınandan aldım.

Geri
Yukarı