Ekranımda oluşan değişik çizgiler

h4x0rz1337

Hectopat
Arkadaşlar son 1 aydır falan ekranımda dikey veya yatay olarak renkli çizgiler çok saliselik gelip gidiyor onun haricinde siyah ekran oluyor çok az saliselik oda gelip gidiyor ve 1 tane video kaydettim Steam, Discord gibi uygulamalarda karşıma geldi bu 2 haftadır böyle titremeler oluyor küçük siyah renkde eğer bu problem ekran kartımda ise 2 gün sonra değiştireceğim veya Vatan Bilgisayar açılana kadar bekleyeceğim sizce ne yapmam gerek. Ve bazen açılışta ASUS yazısı birbirine giriyor böyle Inc'e Inc'e çizgiler haline falan geliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekran kartım: ASUS RX570 ROG STRIX.
İşlemcim: Ryzen5 2600.
RAM: 16 GB 3200MHz.
PSU: 600W 80+

Sorunun monitörde olmadığınımı düşünüyorsun benim eski monitörüm ömrünün sonuna geldiğinde bunun gibi ekranda çizgiler çıkıp bazen bir kaç saniye bazen bir kaç dakika sonra kayboluyordu

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı