Ekranımda çizgiler oluşuyor

Geshtoppen

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda yaklaşık 4 gündür görev çubuğunda renkli çizgiler çıkıyor. Format vs attım monitorden kaynaklandığını da düşünmüyorum. Bilgisayarı kapatırken kapatılıyor yazı ekranında hiçbir çizgi çıkmıyor ama bir şey fark ettim Chrome vs yeni uygulamalar açtığımda oluyor bu sorun. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda yaklaşık 4 gündür görev çubuğunda renkli çizgiler çıkıyor. Format vs attım monitorden kaynaklandığını da düşünmüyorum. Bilgisayarı kapatırken kapatılıyor yazı ekranında hiçbir çizgi çıkmıyor ama bir şey fark ettim Chrome vs yeni uygulamalar açtığımda oluyor bu sorun. Yardımcı olur musunuz?

Merhaba sorunun bir ekran görüntüsünü atabilir misiniz?

Dosya Ekleri

• IMG_3003.jpeg
    IMG_3003.jpeg
    194,4 KB · Görüntüleme: 48
Hangi girişi kullanıyorsunuz? DP mi HD mı? Kabloları söküp tekrar takmayı denediniz mi? Veya alternatif bir başka kablo ile. Eğer bunlarda değilse ekranın paneli ile ilgili bir sorundur.

170Hz değil de 120Hz varsa onu seçip deneyebilir misiniz?

Şu an da çizgiler mevcut değil işin komik tarafı da o bilgisayarı yeni açtığımda çıkmıyor çizgiler aradan zaman geçtikten sonra çizgiler ufaktan çıkmaya başlıyor ve hareket ediyor.

Hangi girişi kullanıyorsunuz? DP mi HD mı? Kabloları söküp tekrar takmayı denediniz mi? Veya alternatif bir başka kablo ile. Eğer bunlarda değilse ekranın paneli ile ilgili bir sorundur.

DP. Kabloları söktüm taktım yönlerini değiştirdim hala aynı sorunu yaşıyorum başka alternatif kablo bulunmamakta yanımda sadece DP kablosu mevcut.

Geri
Yukarı