Ekranımda çizgiler oluşuyor

Geshtoppen

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarımda yaklaşık 4 gündür görev çubuğunda renkli çizgiler çıkıyor. Format vs attım monitorden kaynaklandığını da düşünmüyorum. Bilgisayarı kapatırken kapatılıyor yazı ekranında hiçbir çizgi çıkmıyor ama bir şey fark ettim Chrome vs yeni uygulamalar açtığımda oluyor bu sorun. Yardımcı olur musunuz?

Farklı hiç monitor yok ne yazık ki.

MSI TR servisi yok sanırım nereye gondereceklerini biliyor musunuz?
Hdmi bağlantısı var diye düşünüyorum monitörünüzün. Olmazsa birde Hdmi girişi ile çalıştırmayı deneyin. Ama uzun vadede geçici çözümler üretmektense mevcut durumun bir panel sorunu olduğunu bilmekte fayda var.

Farklı hiç monitor yok ne yazık ki.

MSI TR servisi yok sanırım nereye gondereceklerini biliyor musunuz?

Şunu öğrenebilir miyim? Mevcut monitörün kitapçık kutu vs mevcut mu? Kitapçık üzerinde illaki bir yetkili ana bayii ismi kaşesi olabilir. Oradan irtibata geçebilirsiniz. Bir de garantisi devam ediyor mu?
1698947489524.png

TURKEYServis Noktası A.Ş.Şehir: İstanbul Adres: Gülbahar Mah. Uysal Sok No:3/C Mecidiyeköy Şişli İstanbul TEL (Düzelt) : +90 212 2884230Çalışma Saatleri: 9:00 – 18:00 Monday to FridayNot: www.servispoint.com

HDMI bağlantısı var diye düşünüyorum monitörünüzün. Olmazsa bir de HDMI girişi ile çalıştırmayı deneyin. Ama uzun vadede geçici çözümler üretmektense mevcut durumun bir panel sorunu olduğunu bilmekte fayda var.

Şunu öğrenebilir miyim? Mevcut monitörün kitapçık kutu vs mevcut mu? Kitapçık üzerinde illaki bir yetkili ana bayii ismi kaşesi olabilir. Oradan irtibata geçebilirsiniz. Bir de garantisi devam ediyor mu?
Eki Görüntüle 2000602

Turkeyservis noktası a. Ş. Şehir: İstanbul adres: Gülbahar mAh. Uysal sok No:3/C mecidiyeköy Şişli İstanbul tel (düzelt): +90 212 2884230çalışma saatleri: 9:00 – 18:00 monday to fridaynot: www.servispoint.com

Kitapcıklar mevcut garantisi devam ediyor dün MSI sitesinden sorguladım fiziki garanti belgesi elimde galiba yok.

Hdmi bağlantısı var diye düşünüyorum monitörünüzün. Olmazsa birde Hdmi girişi ile çalıştırmayı deneyin. Ama uzun vadede geçici çözümler üretmektense mevcut durumun bir panel sorunu olduğunu bilmekte fayda var.

Eki Görüntüle 2000602

TURKEYServis Noktası A.Ş.Şehir: İstanbul Adres: Gülbahar Mah. Uysal Sok No:3/C Mecidiyeköy Şişli İstanbul TEL (Düzelt) : +90 212 2884230Çalışma Saatleri: 9:00 – 18:00 Monday to FridayNot: www.servispoint.com
hocam garanti belgesi nasıl birşey fotoğraf atabilirmisiniz

Hocam garanti belgesi nasıl bir şey fotoğraf atabilir misiniz?

Elimde fiziki garanti belgesi yok sizde mevcut mu ben bulamadım

Sorun olacağını düşünmüyorum MSI sitesinde zaten kayıtlıdır muhtemelen ki orada yazıyor demişsiniz. O zaman hiç gecikmeden gönderin gitsin. Çünkü bu sorun ürünle ilgili.

Tamamdır üstüne dijital garanti barkodu var onunla hallolur degıl mi?

hocam garanti belgesi nasıl birşey fotoğraf atabilirmisiniz
Aldığınız teknolojik ürünlerin içinde mutlaka bir bele kitapçık vardır. Onu kastediyorum veya toplu alım yaptısanız bile elektronik bir faturanız olur. Yani ileride bir sorun olduğunda ürünün hangi tarihte aldığınızı bilmek garantisi devam ediyor mu etmiyor mu diye bakmak lazım o açıdan. Veya ilgili markaların zaten artık sitelerinden seri no ile kayıt ettirdiyseniz orada da çıkmakta.

Örneğin ben ürünümü aldığımda kayıt ettirmiştim. Mail veya telefon ile görüşün en son istenilen bilgiler doğrultusunda karşıya gönderimini yapabilirsiniz.
1698948268202.png

Hocam garanti belgesi nasıl bir şey fotoğraf atabilir misiniz?

Dostum senin ürününde nasıl çizgiler oluşuyor fotoğraf vs mevcut mu?

Aldığınız teknolojik ürünlerin içinde mutlaka bir bele kitapçık vardır. Onu kastediyorum veya toplu alım yaptısanız bile elektronik bir faturanız olur. Yani ileride bir sorun olduğunda ürünün hangi tarihte aldığınızı bilmek garantisi devam ediyor mu etmiyor mu diye bakmak lazım o açıdan. Veya ilgili markaların zaten artık sitelerinden seri no ile kayıt ettirdiyseniz orada da çıkmakta.

Örneğin ben ürünümü aldığımda kayıt ettirmiştim. Mail veya telefon ile görüşün en son istenilen bilgiler doğrultusunda karşıya gönderimini yapabilirsiniz.
Eki Görüntüle 2000618

Elektronik fatura İtopya sitesinde mevcut siparişlerim kısmında gözükmekte.

Biz bilgisayarcıda aldık kasayla monitörü yaz tatilinden 10 gün önce kasayı gencerden monitörü itopyadandı herhalde MSI G2412 4700 TL'ye aldık bilgiler bilgisayarcının bilgisayarında 1 kaç güne ora uğrayacağım ve sorunu videoya çekmiştim videonun nasıl yükleneceğini bilmiyorum.

Biz bilgisayarcıda aldık kasayla monitörü yaz tatilinden 10 gün önce kasayı gencerden monitörü itopyadandı herhalde MSI G2412 4700 TL'ye aldık bilgiler bilgisayarcının bilgisayarında 1 kaç güne ora uğrayacağım ve sorunu videoya çekmiştim videonun nasıl yükleneceğini bilmiyorum.

Benimle iletişime geçebileceğin herhangi bir uygulama var ise videoyu bana yollayabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı