Ekrem İmamoğlu: “Aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar beklemeyeceğiz artık.”

Eee hani siz herkesin fikrine saygı duyulması gerektiğine inanan, kendi fikirlerinizin tersini söyleyince benim fikirlerime saygı duymak zorundasın diyenlerden değil miydiniz? Ne oldu da böyle konuşmaya başladınız?
Benim öyle bir sözümü paylaşsana? Ben saygı falan duymuyorum dostum niye herkesi aynı sanıyorsun sen :D İlk savaş olduğun da ben giderim hiç düşünmeden bu da aklında olsun sizin demokratik olmayan seçiminiz umrumda değil.

Halkı cahil olarak suçlamak yerine biraz kendinize bakın. Sağ kesime koyun diyorsunuz hiç sorgulamıyorsunuz diyorsunuz ama Erdoğan'ın karşısında tuvalet terliği olsa yine ona basarım diyen bir kesimsiniz, sizce sorgulamayı bilen kesim bu cümleleri kurar mı? Değişim şart olabilir ama kendinizi de bu kadar düşürmenize gerek yok bence.

Her seçim olduğu gibi yine kaybettiniz ve yine aynı kelimeleri kullanarak halkı cahillik ile suçluyorsunuz. Saygı duymayı öğrenin artık.

Dipnot: Sağcı değilim vik vik demeyin.

AKP seçmenine gerizakalı aptal denildiği içinde maalesef ki kaybetmeye mahkumlar
Düşünsene bir muhalif olarak siz gerizekalısınız siz böylesiniz deyince o adamda muhaliflere karşı daha da bir ön yargı oluşmayacak mı AKP'ye daha da sarılması normal değil mi?

Pirom dışında herkes suçlu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sinan Oğan PLANA SADIK KAL diyordu seçim kazandığında plana sadık kalanlara teşekkürler dedi eğer CHP kazansa plan buydu işte ters tepeceğini biliyordum falan diyecekti iki yüzlü bu oğan.

Mesela bende muharrem inceye yüklenenleride anlamıyorum adam kendi partisini kurdu ve kendi başına bir şeyler yapmaya çalıştı, ki bu yapılabilir bir şey buna kimse bir şey diyemez. Ama sırf CHP'nin önüne taş koymamak için adaylıktan çekildi ona rağmen yine inceyi suçluyorsunuz? Neden?

Benim öyle bir sözümü paylaşsana? Ben saygı falan duymuyorum dostum niye herkesi aynı sanıyorsun sen :D ilk savaş olduğun da ben giderim hiç düşünmeden bu da aklında olsun sizin demokratik olmayan seçiminiz umurumda değil.

80 küsur milyon oy kullanılmış iyi ya da kötü gitmişsin sandığa oy vermişsin. Sence demokrasi olmasaydı Erdoğan %52 oy mu alırdı yoksa %70'lerde mi gösterirdi kendisini?

Lütfen bizimle savaş sensiz olmaz.

80 küsur milyon oy kullanılmış iyi ya da kötü gitmişsin sandığa oy vermişsin. Sence demokrasi olmasaydı Erdoğan %52 oy mu alırdı yoksa %70'lerde mi gösterirdi kendisini?

Benim seninle savaşacağımı düşünecek kadar algı sorunun olmasın :D tekrar tekrar oku bak bakayım anlayabiliyor musun.

Urfa gibi yerler olduğu sürece ve polislerin darp edildiği sürece demokrasi sadece boş.

Bundan sonra seçim falan beklemeyin bari :D

Erdoğan gitmeden suriyeliler parti kurar, bu AKP'Liler ve o zamana kadar 30 milyon olan mülteci sayısıyla kazanırlar Türkiye falan kalmaz.
Erdoğan 2024 te İstanbulu geri alacağız diyordu. Yani 2023 ve 2024 te seçimi kaldırmaz. Fakat diğer yıllar için aynısını söyleyemem.

Geri
Yukarı