Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş, Halkı dinlemedi!

Kemal'in arkasında kimse yok. Sadece fonlanan ve ampul düşmanı kitle var. Düşman her yerde düşmandır. Yıllardır seçim kaybeden birine kimse güvenmez.

Güvenen yok zaten. HDP yanında duruyor çünkü Demirtaş'ı çıkarma vaadi verdi. 6'lı masada ki her parti onu destekliyor çünkü bakanlık ve mecliste koltuk vaadi verdi. CHP'nin %23'lük bir kemik kitlesi var zaten, bu kişiler koyu CHP'li ve ne olursa olsun CHP'ye verirler. Arkasında duranlar bunlar yani, pek iyi bir kitle değil.

Kılıçdaroğlu Erdoğan'la yazı tura atsa bile kaybeder. Bu benim görüşüm.

Tamamen "Erdoğan %50 oy alamaz" ihtimaline bel bağlayarak ülkenin en az yarısının itici bulduğu bir ismi aday yapmak özellikle böyle önemli bir seçimde ya cesaret ister ya da aptallık.

Haklısınız o konuda lafım yok. Adam halkın güvenini kazandı ve öyle korumayla gezen korkak birisi değil. İşini iyi yapıyor zaten.

Memleket Partisi için üye olunca ne oluyor hocam?

Parti üyeleri kendi isteklerine bağlı olarak, stant kurmaya yardım edebilir, toplantılara katılabilir ve etkinliklere katılabilir. Pek bir şeyi yok yani.

Öyle özel bir şeyi yok. Zaten daha başvurdum.
Tühh be bende güzel bir hediye bekliyordum sürprizbozandaki gibi.

IMG_20230305_145811.jpg

Tamam parti desteği doğru. Ben zaten ayrılsın demiyorum. Sadece Kemal kendi kendine batırıyor partiyi. HDP'nin oyu yerine koy Mansuru alsın AKP'den oyu. HDP'nin mi oyu önemli AKP'nin mi? Bundan bahsediyorum.

İnce konusunda ise o %30'luk oyu çalınmasına rağmen aldı. Çalınmasa belki kazanmıştı bilmiyoruz bile.

Kemal konusunda düşüncelerimiz aynı. Adam büyük kesimin değil HDP'nin oyunu düşünüyor ne yazık ki. Bu yüzden mantıklı kararlar veremiyor bana göre.

Tühh be bende güzel bir hediye bekliyordum sürprizbozandaki gibi.

HAHA :D
Parti üyeleri kendi isteklerine bağlı olarak, stant kurmaya yardım edebilir, toplantılara katılabilir ve etkinliklere katılabilir. Pek bir şeyi yok yani.
İyimiş.

Kılıçdaroğlu Erdoğan'la yazı tura atsa bile kaybeder. Bu benim görüşüm.
Kesinlikle :D

Halkı dinlemeyip, İyi parti üyeliğine geçmek varken neden halkı değil Kılıçdaroğlu'nu dinlediler? Bu yaptıkları unutulacak bir şey değil kusura bakmayın.

Niye böyle bir şey yapsınlar ki? Mansur Yavaş başından beri istemiyordu. Partiden ostofa ederlerse hem makamlarından olacaklar hem de partiye ihanettrn suçlanacaklar. Yaptıkları yanlış bir şey değil. Mansur Yavaş zaten hiç istemedi adam güllük gülistanlık hayat istiyor sadece. İkisinin de aday olmayacağı baştan belliydi.

Geri
Yukarı