Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu hem tek başına hem de Kılıçdaroğlu ile miting yapacak

Ya halen Bay Kemal kazanamaz diyen arkadaşlar var hayret ediyorum. Arkadaşlar masada ve masa partilerinde hitabeti güçlü ve saygı gören adam çok merak etmeyin. Şimdi Ekrem bir yerden Mansur bir yerden Kemal bir yerden masadaki liderler ve bazı kurmaylar bir yerden dağılıp stratejik noktalarda mitingler yapıp oy isteyecek. Millet ittifakında adam çok. Esas cumhur ittifakında böyle adamlar yok. Reis var Bahçeli var. Bahçeli baraj altı zaten....

Bu 3'lü miting olayı açıklandığından beri aklıma sürekli şu geliyor, atmayayım diyorum ama atacağım artık. Seçim günü reis karşısında böyle bir rakip var gibi geliyor :) Bu arada çok mantıklı hareket etti altılı masa. Seçimi garantiledik bence. Umarım kazanırız da, Kemal dedem insanların ön yargısını kırabilir.

68bad-scylla.jpg

Özgür Özel buna izin vereceklerine inanıyorsa hayırlı olsun, doğrudan yardımcı yapsaydı iyi olurdu.
Özgür Özel miting adamı değil ki izin versin. Ayrıca Özel, halkın yüksek oranda ilgi gösterdiği adamların oy toplama çalışmasından rahatsız oluyorsa kendi kafasına sıkar çünkü bu seçimden sonra CHP'de parti başkanı seçimlerinde en güçlü adaylardan biri kendisi oluyor.

Özgür Özel miting adamı değil ki izin versin. Ayrıca Özel, halkın yüksek oranda ilgi gösterdiği adamların oy toplama çalışmasından rahatsız oluyorsa kendi kafasına sıkar çünkü bu seçimden sonra CHP'de parti başkanı seçimlerinde en güçlü adaylardan biri kendisi oluyor.
Hayır, izini mevcut yönetim verecek mi ? onu diyorum, çünkü Yavaş ve İmamoğlunu KK kazandıktan sonra görevlendirilebileceği anladım malum metnin 12. maddesinde yazıyordu.

Bu 3'lü miting olayı açıklandığından beri aklıma sürekli şu geliyor, atmayayım diyorum ama atacağım artık. Seçim günü reis karşısında böyle bir rakip var gibi geliyor :) Bu arada çok mantıklı hareket etti altılı masa. Seçimi garantiledik bence. Umarım kazanırız da, Kemal dedem insanların ön yargısını kırabilir.

68bad-scylla.jpg
Cumhuru meydanlarda paramparça edecekler kardeşim, hiç kuşkunuz olmasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı