Ekşi Sözlük Yasağı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@ben kimim34 Sende git sağa sola yay, oldu canım! İŞİD'in kara propagandasına destek ol, yanlış anlama anonim birine nasıl güvenirim. Araştır Google amcadan, bir çok yerden zaten silindi belkide hiç bulamazsın.

@ben kimim34 Sende git sağa sola yay, oldu canım! İŞİD'in kara propagandasına destek ol, yanlış anlama anonim birine nasıl güvenirim. Araştır Google amcadan, bir çok yerden silindi zaten belkide hiç bulamazsın.
Kardeşim yaptıkları pisliği görmek istiyorum, versen ne olur yani? Veya videoyu sende mi izlemedin izlemiş gibi yapıyorsun..

Son düzenleyen: Moderatör:
@ben kimim34 Psikolojini seviyorsan, kendini seviyorsan, merhamet duygun ve empati yeteneğin çok yukarıdaysa. Asla ve asla o videoyu izleme!

Leopard tanklarını hiç görmedim, askerlik görevimi Cizre'de yaptım. Bizim kışlaya 5-6 km uzaklıkta tank Tugay komutanlığı vardı, orada bulundum ve oradaki Tankların hiçbiri Leopard tanklarına benzemiyordu. Çok sayıda çeşitli zırhlı araçlar vardı. Örneğin; hafif toplu paletli zırhlı piyade taşıyıcılar falan vardı.
Bende araziye uygun kamuflaj yapılmış, Leopard tankların bölgeye sevk edildiğini okumuştum. Yerel medya da biz süper güç gibiyiz gibi lanse etmelerinden dolayı halk şaşırıyor kayıp verilmesine. Zaten sık sık görüyorsunuzdur, artık cenkler göğüs göğüse değil teknolojiye göre sonuçlanıyor kabul etmek istemiyor insanlar.

• Beğen
İfadeler: GCN
Leopard tankının olduğu yerde 10 askerimizi şehit verdik. O tank kullanılamaz haldeydi. Bizim askerlerimiz şehitleri taşımak için geri çekildi, ÖSO güçleri de orayı tutmayıp kaçtıkları için tank onların eline geçmiş gibi göründü. Ancak tank çalışmıyordu. Yaklaşık 1 saat sonra da F16'larımız tankı yok etti.
Diğer küçük tankımsı şey ise Suriye ordusunda da var, Irak ordusunda da.,
Video'ya gelirsek. Çıkın dışarıya bir kovada birkaç odun yakın video'ya çekin. Veya çıkın bir çöp kovasını ateşe verip yakın ve video çekin(Çevreye zarar vermeyecek bir yerde). Sonra o izlediğiniz video'daki ateşle karşılaştırın. Sahte olduğunu zaten anlayabilirsiniz. Duygusal yönden etkiyi en aza indirerek normal izleseniz bile zaten sahte olduğu anlaşılıyor. Bir kısmında boyun kısmı yanmıyorken hemen arkasından eklenen kısımda bir anda tutuşmuş vs. vs. birsürü çakışan yeri var. Türk askerinin öleceğini bile bile kendi ordusuna ve yöneticisine laf edeceğine, ölmeden önce 1 kez bile şehadet getirmeyeceğine inanmak da, çok çok zor. İlacın etkisi diyen var, ilacın etkisindeki insan o kadar rahat konuşup propaganda yapamaz.
Orda yakılan(!) askerlerden birisinin de işid'e kendisi katıldığı her yerde yayıldı.

Takdir etmem gereken tek kısım, ben böyle kurguyu, böyle sağlam montajı, böyle etkileyici ve akıcı konuşmaları daha hiçbir Türk filminde göremedim. Holywood filmleri gibi, inandırıcı ve etkileyici bir yapım var.

Işıd'in yaktıkları askerler yine kendilerininmiş diyorlar, ne diyorsunuz? Yapmış olabilirler mi?

@H. Hüseyin Bence video gerçek, kurgu değil! Öyle acı verici ki bu acı yüzünden bağırmak bile imkansız hale gelebilir. Beynin bu aşırı acıya verdiği tepki yüzünden başka bir şey düşünemezsin.

@Pundyck Olabilir her şey beklenir bu alçaklardan!

Bu konu hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlatmış haberi: 'IŞİD 2 askeri yaktı' iddiasını savcılık MİT ve TSK'ye sordu

İnfaz edildiği iddia edilen askerden biri olan Sefter Taş’ın babası Aydın Taş konuştu haberi: IŞİD tarafından yakıldığı iddia edilen askerin babası konuştu

Umarım Türk değillerdir!

Boğularak ve yanarak ölümle ilgili detaylıca araştırma yapmanızı öneririm.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı