Ekşi Sözlük Technopat Yorumları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yorumların en yenisi 2016'dan kalma. Şu anda aramızda 2016'dan beri olan aktif kullanıcı sayısı kaç ki yorum yapabiliyor bu kadar kişi? Ekşi'de de burada oldupu gibi her türden insan var. Bu jadar takılmamak lazım. Yeri geliyor ben de nefret ediyorum Sosyal'den.

Ekşi Sözlük, ülkedeki kanser kitlenin çoğunluğunu barındıran bir platform, sokakta düşüncelerini söylemeye bir yerleri yemeyen teröristlerle dolu ayrıca. Anonim oldukları için ellerinden gelen her şeyi rahatlıkla yazabiliyorlar, büyük bir çoğunluğunu dikkate bile almıyorum.

Yazılan entryleri inceleyin kullanıcılarının ne kadar kötü olduklarını anlarsınız. Her gün ekşi de açılan başlıklara da göz attıkça kitlesinin ne denli beter ve faydasız olduğu da anlaşılır. Ne diyeyim ki takmamak gerek...

Son düzenleyen: Moderatör:
Türkiye'de ki bu ergen algısının nereden geldiğini merak ediyorum. Bu da bir gelişim süreci değil mi? Çocukluk, yetişkinlik ve yaşlılık gibi.

Aslında, "şu platform ergen platfor mudur, şu platformu muhteşem insanlar kullanır" gibi saçma genellemeler yalnızca bu genellemeleri yapan insanların sığ görüşlülüklerini gösterir.
O yüzden bu yorumların kulak ardı edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Technopat'a üyeyim çünkü Türkçe'nin kullanımına dair olan kuralları beni etkiledi ve teknoloji hakkında yeterince bilgim olmadığını düşünüyorum.

Ekşi Sözlük'ü gömmüşsünüz de gömmüşsünüz arkadaşlar, aslında öyle bir yer değil. Site son zamanlarda çok sansüre mâruz kalıyor ve Sözlük'te "troll" olarak anılan arkadaşlar yazar oldu. Topu
topuna 10 yorum ile bütün Sözlük'ü hedef almak iyi değil.

Forumun ciddi bir ergen popülasyonu barındırdığına katılıyorum ve gerçekten bu durum bazen sinir bozucu olabiliyor. Ama moderatör arkadaşlara bu kadar giydirmeleri bana da saçma geldi.

Sadece 1 yoruma katılıyorum. O da ergen konusu. Her hafta babama nasıl PC aldırmak için yalvarabilirim konuları bunu özetliyor.
Her yerde oluyor o tarz konular. Bence olgun bir şekilde açıldığı sürece bir mahsuru yok.

Bende kendi yorumumu eklemek istiyorum. Ergenler yok değil. Saçma sapan konular geliyor "Aileme nasıl bilgisayar aldırabilirim". Dahasını da siz bulabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı