Ekşi Sözlük Technopat Yorumları

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Kanatsız Kuş

Hectopat
Makaleler
7
Yer
Evren'de Bir Yer
Ekşi sözlükteki bazı kötü yorumların resimleri konuda.

Screenshot_108.png
Screenshot_107.png
Screenshot_100.png
Screenshot_105.png
Screenshot_96.png
Screenshot_90.png
Screenshot_87.png
Screenshot_83.png
Screenshot_85.png

Ekşi Sözlük üzerindeki Technopat kötü yorumları ile ilgili düşünceleriniz neler?

Herkes çok iyi biz moderatörler kötü adamız.

Kimse yazım yanlışı yapmıyor biz keyfimizden ban veriyoruz hatta.

Moderasyon ekibi de 10 yaş altı kişilerden oluşuyor, kesin bilgi yayalım.

Ben hatta 6 yaşındayım. @Mithat Berhan 7 yaşında :D

Aslında eleştiriyi aksine seviyoruz. Bu yanlışlarımızı düzeltmemize ve gelecekte çizmemiz gereken yolda bizlere ışık tutuyor. Doğru düzgün ve uygun şekilde eleştiren olumlu veya olumsuz eleştiri yapanlara ve yapan sözlük yazarlarına elbette ayrıca teşekkür ediyoruz. Ama hoş olmayan üslup kullanımlarını da elbette tasvip etmiyoruz.

Ekşi artık eskisi gibi değil. Arada gündeme baktığımda illaki aşırı derece müstehcen bir başlık görmemek mümkün değil. Sorsan hepsi entelektüel insanlar, o zaman o başlık ne? Demek geliyor içimden.
Tanım: Siyaset ve cinsellikten başka konu bulamayan orta yaşlı Facebook kullanıcıların oluşturduğu platform.

Bir yazı yazarken Türkçe kurallarına uymak ceza yedikten sonra girip başka yerlerde şikayet etmekten daha kolay, daha pratik olmalı.

Ayrıca moderatör kural neyse onu uygular. Hiçbiri "aaa bu adam yanlış yazmış, ben sevmedim bu mesajı, basayım cezayı" demiyor. Kural var, uygulanıyor; hani şu girişte okuyup kabul ettiğimiz kurallar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı