Ekşi Sözlük'e girememek

Kaldırıldı ama tekrar kapatıldı. DNS değiştirerek girebilirsiniz.
Kısıtlama kaldırılıp tekrar kapatıldı gibi bir durum yok. Kısıtlama hiç kaldırılmadı. Mahkeme kısıtlamanın kaldırılmasını teklif etti sadece ama BTK bunu reddetti. Dolayısıyla kısıtlama hiç kaldırılmadı.

2. kez yasak yedi. İlk yasaktan sonra bir kez kaldırılmıştı evet ama şimdi tekrar yasaklandı.
2. kez yasak gelmedi. Hâlâ ilk yasak sürüyor. Mahkeme, yasağın kaldırılmasını BTK'ya önerdi sadece ama yasak kaldırılmadı hiç.

Ortada BTK'nın güncel mahkeme yasağı görselleri paylaşılır iken, kaynağınız bir sözlük entry'si mi? Kaldı ki paylaştığınız entry bile en sonda insanların hâlâ giremediğini ama kendisinin nedense bir şekilde girebildiğini söylemekte. (Zaten muhtemelen önceden DNS ayarı yapıp unutmuştur.)
Yani kendisi girebiliyor olunca gaza gelmiş koştur koştur başlık açmış işte.

Ortada BTK'nın güncel mahkeme yasağı görselleri paylaşılır iken, kaynağınız bir sözlük entry'si mi? Kaldı ki paylaştığınız entry bile en sonda insanların hâlâ giremediğini ama kendisinin nedense bir şekilde girebildiğini söylemekte. (Zaten muhtemelen önceden DNS ayarı yapıp unutmuştur.)
Yani kendisi girebiliyor olunca gaza gelmiş koştur koştur başlık açmış işte.
1677934242477.png

1677934351360.png

Aga belli ki sözlükte takılan birisi bile değilsin ne tatava yapıyorsun daha ? Girsen zaten bunla ilgili zilyon entry görürsün kademeli olarak kaldırıyorlar, Bundle'da bunun haberini kendi gözlerimle gördüm. Bilmediğiniz konularda konuşmaya bayılıyorsunuz.

Adam daha Ekşiyi Tw'den takip etmiyor gelmiş maval okuyor burada beni eksiliyorlar yanlış olan benmişim gibi, trolsünüz resmen.

Eki Görüntüle 1689575
Aga belli ki sözlükte takılan birisi bile değilsin ne tatava yapıyorsun daha ? Girsen zaten bunla ilgili zilyon entry görürsün kademeli olarak kaldırıyorlar, Bundle'da bunun haberini kendi gözlerimle gördüm. Bilmediğiniz konularda konuşmaya bayılıyorsunuz.
Aga belli ki asıl siz sözlükte takılan birisi değilsiniz. Daha dün sözlük yönetimi, olan bitende, yasak kararının onaylandığını duyurdu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-04-15-52-19-922.jpg
    Screenshot_2023-03-04-15-52-19-922.jpg
    103,8 KB · Görüntüleme: 33
Aga belli ki asıl siz sözlükte takılan birisi değilsiniz. Daha dün sözlük yönetimi, olan bitende, yasak kararının onaylandığını duyurdu.
Ülkede mahkemeler bile öyle muhalefet ki arkasında durarak bildiğimizi bile söyleyemiyoruz. 3 kapattı 4 açtı 5 geri kapatmış. Neyse madem öyleyse geçmiş olsun. Olayları biliyor takip ediyor olsan açıldı yazdığımın ardından açılmadı yazmak yerine tekrar kapatıldı deyip yanlış anlaşılmaya mahal vermezdin hocam.
Sen yine de haber ver arada çatlarım meraktan.

Sen yine de haber ver arada çatlarım meraktan.
Al haber vereyim. Görünüşe göre millete ekşiyi Twitter'dan takip etmiyorsunuz derken, siz de takip etmiyormuşsunuz.

Olayları biliyor takip ediyor olsan açıldı yazdığımın ardından açılmadı yazmak yerine tekrar kapatıldı deyip yanlış anlaşılmaya mahal vermezdin hocam.
Tam olarak olayları biliyor olduğum için "açılmadı" yazdım zaten. "Tekrar kapatıldı" demek olayları bilmemektir.

Çünkü engel kararının bozulmasına yönelik 4. mahkemeden teklif gitti. Yürürlüğe konmadı karar. Bu teklif için "açıldı" denmez. Kararın yürürlüğe konması reddedildi. Dolayısıyla sözlük hiç açılmadı.

Şöyle düşün:
- Abi biz sözlüğü kapattık ya.
- Evet kapattık.
- Geri mi açsak onu ya?
- Hmmm bilmem. Yok ya açmayalım.
- Öyle mi diyorsun?
- Evet evet açmayalım.
- Peki abi.

Yaşanan şey özetle bu. Evet bu yüzden "açılmadı" dedim. Böyle bir durumda açılıp tekrar kapandığını söylemek, olayları bilmemek olurdu.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2023-03-04-15-57-38-121.jpg
    Screenshot_2023-03-04-15-57-38-121.jpg
    187,9 KB · Görüntüleme: 26

Yeni konular

Geri
Yukarı