Steam Elden Ring %40 indirim ile 23.99 dolar

Bandai Namco gerçekten çok aç gözlü bir firma. Dark Souls oyunları normalde %75 indirime girerken Elden Ring çıktıktan sonra %50 girmeye başladı. Ve eskiden indirim atlamazken Elden Ring’den sonra keyiflerine göre indirime sokuyorlar. Bu indirimde keyifleri yokmuş ki sokmamışlar.

En azından bu sene Sekiro’yu aldım. Xbox, Activision’ı aldıktan sonra her şeyin lokal fiyatını kaldırdı. 80TL’den alabildim. Önce souls oyunlarını oynamak istiyorum fakat şimdilik başlayamayacağım gibi.

Yani anlam veremiyorum artık neden ısrarla indirime sokmuyorlar şu Dark Souls oyunlarını. Yeni oyunlarda değil üstelik kaç yıllık oyunlar. DLC indirimi bekliyordum 1 aydır Dark Souls 3 için bu indirimde de girmeyince DLC'siz başlamak zorunda kaldım.

Yani anlam veremiyorum artık neden ısrarla indirime sokmuyorlar şu Dark Souls oyunlarını. Yeni oyunlarda değil üstelik kaç yıllık oyunlar. DLC indirimi bekliyordum 1 aydır Dark Souls 3 için bu indirimde de girmeyince DLC'siz başlamak zorunda kaldım.
Bende anlam veremiyorum cidden, yüzde 50 ye bile razıyız adamlar onu bile yapmıyor, dediğiniz gibi oyunlar şu an çürümek üzere ama yine de indirim yapmamayı tercih ediyorlar.
Dark souls remasteredi 4 kere bitirdim, ben de sizin gibi oyun eksik olmasın diye 2 ye başlamak için softs versiyonunu alayım vanilla versiyonunu önermiyorlar softs tan devam ederim diyordum ta ki arama kısmına dark souls yazana kadar.
İnat ettim ama yaza kadar gerekirse istediğim hiçbir oyunu almayacağım para biriktirip seriyi tamamlayacağım.
Oyundan daha zor dark souls oyunlarının indirime girmesi, gerçekten çok doğru bir laf.

Bende anlam veremiyorum cidden, yüzde 50'ye bile razıyız adamlar onu bile yapmıyor, dediğiniz gibi oyunlar şu an çürümek üzere ama yine de indirim yapmamayı tercih ediyorlar.
Dark Souls Remastered'i 4 kere bitirdim, ben de sizin gibi oyun eksik olmasın diye 2'ye başlamak için softs versiyonunu alayım vanilla versiyonunu önermiyorlar softstan devam ederim diyordum ta ki arama kısmına Dark Souls yazana kadar.
İnat ettim ama yaza kadar gerekirse istediğim hiçbir oyunu almayacağım para biriktirip seriyi tamamlayacağım.
Oyundan daha zor Dark Souls oyunlarının indirime girmesi, gerçekten çok doğru bir laf.

Hocam ben vanilla sürümü ile bitirdim 2. oyunu kontrolleri sıkıntılıydı ama alışmıştım bir süre sonra zaten bu adamların yaptığı çoğu oyunun PC kontrolleri sıkıntılı.

100TL'de Nays indirimi gelince 630TL'ye almış oluyoruz yani öyle mi hocam?
Evet öyle oluyor.

100TL'de Nays indirimi gelince 630TL'ye almış oluyoruz yani öyle mi hocam?
Hocam bu ay içinde başka bir oyun harcaması yapmadınız nays'tan değil mi ? Çünkü bir ay içinde max 100 tl veriyor mesela epic'ten de oyun aldıysanız ve onun cashback'i geldiyse ödenecek tutardan onu keser.

Son düzenleme:
Hocam bu ay içinde başka bir oyun harcaması yapmadınız Nays'tan değil mi? Çünkü bir ay içinde Max 100 TL veriyor mesela Epic'ten de oyun aldıysanız ve onun Cashback'i geldiyse ödenecek tutardan onu keser.

Yok hocam yapmadım. Parasını ayarlayabilirsem almayı düşünüyorum Elden Ring'i.

Çok zorlanırım alsam mı bilmiyorum. Hayalet çağırma gibi özellikleri kullanışlı mı? Lies of P'i o şekilde bitirmiştim.

Bosslardan önce yardım için Online oyuncuları çağırabiliyorsunuz galiba. Üstelik oyunu baştan sona bir arkadaşınızla oynamanızı sağlayan resmi olmayan bir Co-op modu da bulunuyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı