Elden Ring alınır mı?

zRaKz

Centipat
Daha fazla  
Elden Ring almak istiyorum ama 490 TL hiç souls oyunu oynamadim ama MMO severim New World gibi silaHlarla kombo yapabileceğim gibi MMO oyunlari seviyorum Sekiro alip sonra Elden Ring aliyim diyecektim malum zam gelecekmis Elden Ring alınır mı? Oynarken cok zorlanir miyim souls oyunu oynamadigim icin?

2016 yapımlı Dark Souls 3'e 400 TL'nin üzerinde bir ücret vermekten ziyade Elden Ring alabilirsiniz ve bir alıp oynamanızı tavsiye ederim de oyun zor, bunu söyleyeyim. Souls oyunlarıyla pek aranız yoksa muhtemelen sıkılırsınız.

Klavye ile zor olur, üstelik souls oyunlarını hiç oynamadıysan en başlarda çok zorlanabilirsin fakat hemen bırakmazsan alıştıkça daha çok keyif alırsın.

Souls tarzına ilginiz yoksa bulaşılmaz. Beğenip beğenmediğinizi merak ediyorsanız 7 liraya Mortal Shell alın, beğenirseniz Elden Ring alırsınız. Mortal Shell sanırım bir tık daha zor ama tür hakkında bilgi sahibi olursunuz.

Souls tarzında hiç oyun oynamadım ama Steam dolar kuru yükselecegi için ileride belki hoşuma gider oynarım diye aldım eğer ona vericeğin para senin için önemli değilse alabilirsin boss fightları ve atmosferi çok güzel duruyor.

Souls tarzına ilginiz yoksa bulaşılmaz. Beğenip beğenmediğinizi merak ediyorsanız 7 liraya Mortal Shell alın, beğenirseniz Elden Ring alırsınız. Mortal Shell sanırım bir tık daha zor ama tür hakkında bilgi sahibi olursunuz.
Hocam yapmayın allah aşkına, Mortal Shell sizce From Software oyunları ile aynı kalitede mi? Türe aşırı yanlış örnek olur. Açık dünya oyunu önerisi isteyen birine RDR 2 yerine Horizon önermek gibi bu.

Hocam yapmayın allah aşkına, Mortal Shell sizce From Software oyunları ile aynı kalitede mi? Türe aşırı yanlış örnek olur. Açık dünya oyunu önerisi isteyen birine RDR 2 yerine Horizon önermek gibi bu.
Haklısınız ama ben kalite anlamında bir öneride bulunmadım. Arkadaş souls türüne hakim olmadığını belirtmiş. Souls tarzı hakkında fikir sahibi olması için bir öneride bulundum.

Ben de souls oyunlarına hakim biri değildim ve konu sahibi ile aynı ikilemde kalmıştım. Konsolda Dark Souls 3, PC de ise Mortal Shell'i deneyimleyince Elden Ring'in bana göre olmadığına kanaat getirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı