Elden Ring alınır mı?

TheMeliodas

Decapat
Yer
İstanbul'da küçük bir yer
Daha fazla  
Meslek
Mimar
RAM
16GB (8x2) 3200 MHz
SSD veya HDD modeli
Western Digital M.2 3500 MB/s 500GB
Ekran kartı
EVGA RTX3060
Anakart
MSI B450M-A PRO MAX
İşlemci
AMD Ryzen 5 3600
Merhaba Technopat kullanıcıları. Biliyorsunuz ki 20 Kasım'da Steam artık dolar kuruna geçecek ve Türk lirası bazında satış yapmayacak ben de diyorum ki dolar bazına geçmeden Elden Ring alsam mı. Alınır mı? Oynar mıyım? 1000 TL gibi bir rakam çok mu? Sizlerden tavsiye bekliyorum. Bu arada oyuna fazla vakit ayırabilecek biri değilim fakat dolar kurunda Elden Ring 1700 lira gibi bir fiyata çıkıyor. Ne yapılabilir? Alternatif önerilerinizi bekliyorum.

Merhaba Technopat kullanıcıları. Biliyorsunuz ki 20 Kasım'da Steam artık dolar kuruna geçecek ve Türk lirası bazında satış yapmayacak ben de diyorum ki dolar bazına geçmeden Elden Ring alsam mı. Alınır mı? Oynar mıyım? 1000 TL gibi bir rakam çok mu? Sizlerden tavsiye bekliyorum. Bu arada oyuna fazla vakit ayırabilecek biri değilim fakat dolar kurunda Elden Ring 1700 lira gibi bir fiyata çıkıyor. Ne yapılabilir? Alternatif önerilerinizi bekliyorum.
Benim görüşüm o paraya değmez.

Merhaba Technopat kullanıcıları. Biliyorsunuz ki 20 Kasım'da Steam artık dolar kuruna geçecek ve Türk lirası bazında satış yapmayacak ben de diyorum ki dolar bazına geçmeden Elden Ring alsam mı? Alınır mı? Oynar mıyım? 1000 TL gibi bir rakam çok mu? Sizlerden tavsiye bekliyorum. Bu arada oyuna fazla vakit ayırabilecek biri değilim fakat dolar kurunda Elden Ring 1700 lira gibi bir fiyata çıkıyor. Ne yapılabilir? Alternatif önerilerinizi bekliyorum.

Az önce Elden Ring'den çıktım, eğer zorlanmam diyorsanız alınır. Boss tasarımlar ve çoğu diğer özellikler olarak güzel bir oyun. 1000 TL'ye değmez bence ama souls like türüne ilginiz varsa alınır.

Dolu dolu oynarken 3000-4000k+ saatler oynanabileceği düşünürse evet alınır.

Oyun zaten kendini kanıtlamış oyun ama senin zevkinde bitiyor olay. Ben 450TL verip bitirdim 64 saatte büyük ihtimal önümüzdeki yaz bir daha oynarım ama öyle bayılarak oynamadım 1000TL vermezdim. Ne kadar ödül alsa da kendi kategorisinde favori gösterilse de tarzı ucundan bile çekmiyorsa seni üzülebilirsin aldıktan sonra.

Merhaba Technopat kullanıcıları. Biliyorsunuz ki 20 Kasım'da Steam artık dolar kuruna geçecek ve Türk lirası bazında satış yapmayacak ben de diyorum ki dolar bazına geçmeden Elden Ring alsam mı? Alınır mı? Oynar mıyım? 1000 TL gibi bir rakam çok mu? Sizlerden tavsiye bekliyorum. Bu arada oyuna fazla vakit ayırabilecek biri değilim fakat dolar kurunda Elden Ring 1700 lira gibi bir fiyata çıkıyor. Ne yapılabilir? Alternatif önerilerinizi bekliyorum.

Şimdiki oyun fiyatlarına bakınca net değer diyorum.

Geri
Yukarı