Elden Ring eşli oynanır mı?

Yani oyunu Full bir şekilde Co-op olarak deneyimlemek mümkün değil sadece boss kesebiliyoruz
Seamless Co-Op modu ile mümkün, arkadaşlarla 4 kez bitirdim o modla. Sadece bazı invade atman gereken yan görevlerde çalışmayabiliyor onun dışında baştan sona beraber oynuyorsun arkadaşınla açık dünyayı gezerken de boss keserken de.

Seamless Co-op modu ile mümkün, arkadaşlarla 4 kez bitirdim o modla. Sadece bazı invade atman gereken yan görevlerde çalışmayabiliyor onun dışında baştan sona beraber oynuyorsun arkadaşınla açık dünyayı gezerken de boss keserken de

Sıkıntı yok hocam baştan sonra oynatsın yeter nasıl çalışıyor pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misin bir de boss canlarında hasarlarında bir değişiklik oluyor mu?

Sıkıntı yok hocam baştan sonra oynatsın yeter nasıl çalışıyor pek bir bilgim yok yardımcı olabilir misin bir de boss canlarında hasarlarında bir değişiklik oluyor mu?
Hasarları aynı kalıyor ama canları artıyordu diye hatırlıyorum. Çalıştırma kısmı basit, herhangi bir rehber videosuna bakarak halledebilirsiniz.

Seamless coop modunda dikkat et, bu mod sana farklı bir exe klasörü sunuyor. Onunla gireceksin oyuna. Arkadaşın da onunla girecek. Ve kayıt dosyanı ana oyuna aktarma, riskli.

Geri
Yukarı