Elden Ring eşli oynanır mı?

yiğitkerim

Decapat
Daha fazla  
Selam arkadaşım bana Elden Ring'i Full Co-op bir şekilde oynayıp bitirebileceğimizi söyledi bu doğru mu yoksa sadece boss mu kesebiliyoruz bir de modla oluyor diyenler var net bilgi bulamadım o yüzden buraya yazıyorum

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Emin Çıtak'ın rehberi varmış.

Seamless Co-op böyle bir mod linki vardı işe yarıyor mu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Emin Çıtak'ın rehberi varmış.

İzledim ancak pek anlamadım daha önce hiç Elden Ring oynamadığım için yani sadece beraber boss mu kesebiliyoruz

Seamless Co-op böyle bir mod linki vardı işe yarıyor mu?

İzledim ancak pek anlamadım daha önce hiç Elden Ring oynamadığım için yani sadece beraber boss mu kesebiliyoruz
Hiçbir fikrim yok benim de :) Gözünüzden kaçtıysa diye atmıştım. Elden Ring oynamak nasip olmadı daha.

Emin Çıtak dışında şurda da anlatılmış:

Ben konsolda oynadığım için mod konusu için bir şey diyemicem. Lakin oyunun kendi desteklediği co-op ile birlikte oynanabiliyor.
Bunun için furcalling finger remedy iteminin çokça elinizde olması lazım.
Tarnished's furled finger itemi ile de sizi çağırması için yere işaret bırakacaksınız.
Bölge bossunu kesince co-op bozulur ve aynı işlemi tekrar etmek zorunda kalırsınız.
Bu linkte sizin seviyeniz ve kullandığınız silahın seviyesini girin. Aşağıda yazacak olan gereksinimlere göre arkadaşınız ile girebilirsiniz.
Örneğin level farkınız veya silahınızın artı farkı çok ise giremezsiniz.
Yanlışlıkla başkası tarafından çağırılmamak için bu çağırma itemine şifre girebiliyorsunuz.

Ben konsolda oynadığım için mod konusu için bir şey diyemicem. Lakin oyunun kendi desteklediği Co-op ile birlikte oynanabiliyor.
Bunun için furcalling finger remedy iteminin çokça elinizde olması lazım.
Tarnished's furled finger itemi ile de sizi çağırması için yere işaret bırakacaksınız.
Bölge bossunu kesince Co-op bozulur ve aynı işlemi tekrar etmek zorunda kalırsınız.
Bu linkte sizin seviyeniz ve kullandığınız silahın seviyesini girin. Aşağıda yazacak olan gereksinimlere göre arkadaşınız ile girebilirsiniz.
Örneğin level farkınız veya silahınızın artı farkı çok ise giremezsiniz.
Yanlışlıkla başkası tarafından çağırılmamak için bu çağırma itemine şifre girebiliyorsunuz. Yan

Yani oyunu Full bir şekilde Co-op olarak deneyimlemek mümkün değil sadece boss kesebiliyoruz

Seamless Co-op modu ile oyunu tamamen co-op şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunun kendi co-op modunda arkadaşınızı ya bir bossu kesmek için ya da çok sınırlı bir alanda dolaşmak için çağırabiliyorsunuz. Bu modla oyunu baştan sona kesintisiz şekilde co-op olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunun kendi co-op mekaniği başka oyuncularla düello yapmak ya da boss kesmelerine yardım etmek dışında pek kullanışlı değil. Eğer baştan sona beraber oynayacaksınız kesinlikle modu kurun.

Seamless Co-op modu ile oyunu tamamen Co-op şekilde oynayabiliyorsunuz. Oyunun kendi Co-op modunda arkadaşınızı ya bir bossu kesmek için ya da çok sınırlı bir alanda dolaşmak için çağırabiliyorsunuz. Bu modla oyunu baştan sona kesintisiz şekilde Co-op olarak oynayabiliyorsunuz.

Oyunun kendi Co-op mekaniği başka oyuncularla düello yapmak ya da boss kesmelerine yardım etmek dışında pek kullanışlı değil. Eğer baştan sona beraber oynayacaksınız kesinlikle modu kurun.

Seamless Co-op bu mod değil mi hocam

Geri
Yukarı