Elden ring hakkında düşünceleriniz nedir?

wd0203

Femtopat
Arkadaşlar soru başlıktadır.
Çıkacak oyunlar içinde beni en çok heyecanlandarın ikinci oyundur (ilk oyun tabii ki God of War ragnarok). Miyazaki abimiz yaptığı her oyun gibi bu da şaheser bir oyun olacak bence. Açıklanan detaylarda bir tek oyunun zorluğu konusunda hüsrana uğradım. Bloodborne'den ve Sekiro'dan basit olacakmış.
Sizin düşünceleriniz nedir arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Lütfen hikayeyi Dark Souls'lardaki gibi tuvalette bırakılmış parmak arası terliğin altındaki nottan anlamayalım.
Onun dışında bu adam zaten savaş mekaniklerini süper yapıyor. Bir tek hikaye ve biraz da bölüm tasarımları beni korkutuyor.

Lütfen hikayeyi Dark Souls'lardaki gibi tuvalette bırakılmış parmak arası terliğin altındaki nottan anlamayalım.
Onun dışında bu adam zaten savaş mekaniklerini süper yapıyor. Bir tek hikaye ve biraz da bölüm tasarımları beni korkutuyor.
Bölüm tasarımları piyasanın en iyisi neyinden korkuyorsunuz? Dark Souls'ta falan tüm bölümler aslında iç içe yani oyunun başından sonuna kadar tüm gittiğiniz yerler aslında küp kadar yerde tabi küp derken küçüklük olarak değil şekil olarak diyorum. Mekanlar içine girdiğiniz an büyülüyor insanı kaplama olarak demiyorum sanat dizaynı anlamında. Tabi zevkinize uymamış olabilir saygı duyarım fakat sırf zevkiniz için adamlar herkesin sevdiği dizaynı değiştiremez.

Bölüm tasarımları piyasanın en iyisi neyinden korkuyorsunuz? Dark Souls'ta falan tüm bölümler aslında iç içe yani oyunun başından sonuna kadar tüm gittiğiniz yerler aslında küp kadar yerde tabi küp derken küçüklük olarak değil şekil olarak diyorum. Mekanlar içine girdiğiniz an büyülüyor insanı kaplama olarak demiyorum sanat dizaynı anlamında. Tabi zevkinize uymamış olabilir saygı duyarım fakat sırf zevkiniz için adamlar herkesin sevdiği dizaynı değiştiremez.
Ben Bloodborne'ye hayran kalmıştım. Hem çevre olarak hem harita olarak (Diğer souls oyunları içinde geçerli fakat Bloodborne daha özel benim için). Bence de souls oyunları en iyi sanat dizaynı olan oyun serisi.
@körbiginar Ayrıca souls oyunlarında hikayeyi doğrudan anlatma olayı yok kendin çabalayacaksın hikaye için (Sekiro istisna). Lore olarak güzel souls serisi.
Benim beklentim yüksek bu oyunda.

Geri
Yukarı