Elden Ring nasıl oynanır?

Yasuo mainim

Hectopat
Daha fazla  
Dün Elden Ring oynamaya başladım sanırsam 3 4 saat kadar oynadım. Belki 5 6 fakat hiçbir şey anlamıyorum. Oyunda hikaye odaklı olmadığını biliyorum zaten sorun burada değil sorun ne yapacağımı bilmemem. Önceden Dark Souls 1-2 ve Sekiro oynamış biri olarak oyun mantığını çözemedim. İlerlemem için ne yapmam lazım atım geldi yardımcı rahibe bizi bir yere aldı orada saldırıya uğradım dünyaya geri geldim biraz daha kamp ateşi açım ve şu an çok acayip bir yer altındayım yıldızlar, mavi mızrak atıp tek atan yaratıklar, geyikler var. Anahtar getir diyor envanterimde var fakat izin vermiyor kullanmama. Dünyaya dönmem için geldiğim yolu geri mi takip etmeliyim. Dünyaya dönünce ne yapmalıyım bir de büyü aldım gücüm yetiyor kullanmaya fakat kullanamıyorum. Renksiz bir şekilde bekliyor üst slotta.

oyun keşife dayalı ve seni doğrudan bir yere yollamıyor kendin keşfetmeni istiyor haritada bir sürü miniboss bulunmakta ve inan bana herkesin bulabileceği sıradan bosslar olmasına karşın sanki sen bulmuşsun gibi hissettiriyor dünyaya entegre ediliş biçimleri çok güzel bunun yanı sıra sadece ana bosslardan ilerlemek isteyenler için ise bonfireda dinlenirken veya dibine yaklaştığında havada ana bossu gösteren ışık hüzmesi beliriyor o doğrultuya doğru gidersen ana bossa ulaşırsın , saygılar

Geri
Yukarı