Çözüldü Elden Ring nasıl oynanır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mMichaelMYERS

Hectopat
Yer
Haddonfield, Illinois
Arkadaşlar ben 6 ay önce indirmiştim bu oyunu sonra 1 saat oynayıp bırakmıştım, zor gelmişti. Nereye gideceğimiz belli değil, ne yapacağımız belli değil. Şu an oyunum kalmadı ve bunu oynamak istiyorum ama nasıl oynayacağımı bilmiyorum. Hiç bilmeyenler için bir rehber varsa atabilir misiniz? Bir de ana görev nerede mesela herhangi bir işaret yok ana görevin ne olduğu hakkında bir bilgi yok? Bu tarz bir oyun daha önce hiç oynamadım ilk defa Elden Ring'i oynuyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bulabileceğin en iyi Türkçe rehberlerden biri. Genelde kime sorsan keşfederek oynamanızı tavsiye eder ama bu oyun türüne uzaksanız bu rehberle oynayabilirsiniz. Sonradan oyuna alıştığınızda rehberi bırakıp kendiniz devam edebilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Genel anlamda Souls oyunları hep böyledir zaten.
@Emin Çıtak hocamın rehberlerini takip edebilirsiniz.

Oyunu bilmiyorsanız en mantıklı yol bu tarz rehberler kullanarak oynamanız. Çünkü oyun her ne kadar hangi yöne gideceğinizi gösterse ve yardımcı olsa da bu her zaman en mantıklı rota olmuyor başlangıç oyuncuları için. Bu yüzden Game Progress Route | Elden Ring Wiki bu rehbere göre oynaman senin için faydalı olabilir. Aynı şekilde buradan build rehberlerine de bakmanı tavsiye ederim.

Bulabileceğin en iyi Türkçe rehberlerden biri. Genelde kime sorsan keşfederek oynamanızı tavsiye eder ama bu oyun türüne uzaksanız bu rehberle oynayabilirsiniz. Sonradan oyuna alıştığınızda rehberi bırakıp kendiniz devam edebilirsiniz

Teşekkürler izleyeceğim. Oyunun başında Tree Sentinel diye bir eleman var onu yenebilmem şu an mümkün mü acaba? Ben de mi sıkıntı var bilmiyorum ama 2 tane koyuyor ölüyorum.

Teşekkürler izleyeceğim. Oyunun başında Tree Sentinel diye bir eleman var onu yenebilmem şu an mümkün mü acaba? Ben de mi sıkıntı var bilmiyorum ama 2 tane koyuyor ölüyorum.

Bossları öldürmeden önce onlardan gizlice kaçabiliyorsunuz. Etrafından dolaşsanız yeterli zaten. Geliştikten sonra tekrardan gidip öldürürsünüz.

Ölmen normal oyunun amacı küçük düşmanları keserek ve eşyalar bularak güçlenmek ve büyük düşmanları kesmek.
Ama zorlanmanız normal oyun hiç kullanıcı dostu değil.tüm oyunları oynayıp ingilizcesi vs iyi olanlar bile yan görevleri vs. rehber olmadan yapamıyor.

Evet Tree Sentinel oyun başı için güçlü bir boss. Yanından gizli bir şekilde kiliseye gitmeniz gerekiyor. Oyun açık dünya olduğu için güçlendikten sonra hızlı seyahat ile yanına gidip Tree Sentinel'i kesmeyi deneyebilirsiniz.

Ölmen normal oyunun amacı küçük düşmanları keserek ve eşyalar bularak güçlenmek ve büyük düşmanları kesmek.
Ama zorlanmanız normal oyun hiç kullanıcı dostu değil.tüm oyunları oynayıp ingilizcesi vs iyi olanlar bile yan görevleri vs. rehber olmadan yapamıyor.
Zaten, olay biraz da internetten bakmakta. Yapımcısının da direkt olarak insanların yardımlaşarak görev yapmasını amaçladığı yönünde açıklamaları var. Dolayısıyla rehberler olmadan zaten görev yapmak imkansıza yakın, çok fazla rastlantı ve şans gerekiyor çünkü.

Geri
Yukarı