Elden Ring nasıl oynanır?

Tuna Kimsesiz

Femtopat
Daha fazla  
Abi ben bu oyunu aldım, 40 dakika oynadım ve iade edicek noktaya geldim. Oyuna giriyorum ölüyorum bu kadar. Bir kadının bana gelip at falan vermesi gerekiyormuş, o da olmadı. Bir şey mi yapmam lazım bilmiyorum. Bu oyunun tek odağı boss fight mı? Sorduğum sorularda Hogwart Legacy daha kötü deniliyordu ama bu oyun sadece bundan ibaretse bence Hogwarts daha iyi olabilir. Bu oyuna nasıl başlayabilirim konusunda yardım edebilecek varsa yardım etsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Souls-like oyunları, sıradan oyuncular ve daha önceki serilerini oynamayanlar için fazlasıyla zorlu bir seri. Sürekli deneyerek sonunda alışırsın. Sonrasında önceki ölümlerine bakınca güleceksin.
Abi ben bu oyunu aldım, 40 dakika oynadım ve iade edicek noktaya geldim. Oyuna giriyorum ölüyorum bu kadar. Bir kadının bana gelip at falan vermesi gerekiyormuş, o da olmadı. Bir şey mi yapmam lazım bilmiyorum. Bu oyunun tek odağı boss fight mı? Sorduğum sorularda Hogwart Legacy daha kötü deniliyordu ama bu oyun sadece bundan ibaretse bence Hogwarts daha iyi olabilir. Bu oyuna nasıl başlayabilirim konusunda yardım edebilecek varsa yardım etsin.

Açtığın tavsiye konusunda senle Elden Ring incelememi paylaşmıştım, okudun mu onu? Oyun çok iyi olsa da herkese göre değil. Hogwarts Legacy'den önce parasının hakkını daha iyi veren başka oyunlar var. Şu an doğru düzgün indirim yok AAA oyunlarda. Acelen yoksa indirim bekle oyunlar için. Daha önce oynadığın oyunları paylaşıp oyun zevklerini söylersen senin için bir liste yapabilirim. Oradaki oyunlar indirime girdikçe alırsın.

Temele indiğinde evet amacı yaratık kesmek olarak basitçe özetlenebilir. O kadar temele indiğinde Hogwarts'ın da Elden Ring'den pek bir farkı kalmıyor, onda yaratık kesmek dışında bir de ara sıra bulmaca çözüyorsun bu kadar.

Ama Hogwarts Legacy'de 23 farklı büyü varken Elden Ring'de 171 farklı büyü var. Elden Ring zor bir oyun, ama bu zorluk üstün yetenek gerektiren bir zorluk falan değil, hatta yetenek gerektiren bir zorluk bile değil. Sadece sabır gerektiren bir zorluk, o sabrı gösterebileceğinize inanıyorsanız devam edin, yok diyorsanız iade edin.

Abi ben bu oyunu aldım, 40 dakika oynadım ve iade edecek noktaya geldim. Oyuna giriyorum ölüyorum bu kadar. Bir kadının bana gelip at falan vermesi gerekiyormuş, o da olmadı. Bir şey mi yapmam lazım bilmiyorum. Bu oyunun tek odağı boss fight mı? Sorduğum sorularda hogwart legacy daha kötü deniliyordu ama bu oyun sadece bundan ibaretse bence Hogwarts daha iyi olabilir. Bu oyuna nasıl başlayabilirim konusunda yardım edebilecek varsa yardım etsin.

Kanka zor ama alışırsan çok keyif alırsın gibi.

Açtığın tavsiye konusunda senle Elden Ring incelememi paylaşmıştım, okudun mu onu? Oyun çok iyi olsa da herkese göre değil. Hogwarts Legacy'den önce parasının hakkını daha iyi veren başka oyunlar var. Şu an doğru düzgün indirim yok AAA oyunlarda. Acelen yoksa indirim bekle oyunlar için. Daha önce oynadığın oyunları paylaşıp oyun zevklerini söylersen senin için bir liste yapabilirim. Oradaki oyunlar indirime girdikçe alırsın.
steam kodum 403053924 hangi oyunları oynadığıma buradan bakabilirsin

Dark Souls geçmişiniz benim gibi yok anlaşılan. Öncelikle oyuna yeniden başlayın ve astrolog karakter seçin. Oyun başında bineğinizi elde eder etmez 2 şeyi hemen halletmeniz gerekiyor. Meteorite Staff asası ve Rock Sling büyüsünü aldıktan sonra oyunu normal zorlukta oynamaya başlayabilirsiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan yararlanabilirsiniz.

Başlangıçta sürekli ölmen normal bir şey. Daha doğrusu bu oyunda ölmen gayet doğal.

Oyunda başlangıçtan çok kısa bir süre sonra keşfedeceğin grace noktalarından birinde at veriliyor. Yani 40 dakika içinde almış olman gerekirdi diye düşünüyorum ama etrafı epey gezmen lazım.

Başlangıcı çok zor ama ilerisi bir o kadar keyifli oyunun. Ben de başlangıçta epey zorlandım, hatta oyunu sildim ama sonra tekrar yükledim, şimdi başka oyuna bakmıyorum. Bu arada benim de bu türde ilk oyunum bu. Yeni başlayanlar için bile gayet anlaşılır ve keyifli olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı