Elden Ring vs Mount & Blade II: Bannerlord vs Witcher 3

Elden Ring veya Mount & Blade II: Bannerlord ve Witcher 3.

Sizce hangisi?

Burada oyun tarihinin en iyi oyunu olan Elden Ring var hocam. Tabii ki Elden Ring. Diğer arkadaşlarda ya oynamamış ya da fanatiklik yaptığından dolayı Bannerlord diyor. Elden Ring seviyesinde değil bu sorduğunuz iki oyunda.

Burada oyun tarihinin en iyi oyunu olan Elden Ring var hocam. Tabii ki Elden Ring. Diğer arkadaşlarda ya oynamamış ya da fanatiklik yaptığından dolayı Bannerlord diyor. Elden Ring seviyesinde değil bu sorduğunuz iki oyunda.

Tarihin en iyi oyunumu hocam dalgamı geçiyorsunuz en iyi 2 oyun vardır M&B ve Minecraft elden ringo mudur nedir?

En iyi oyun demek fazla olmuş ama Elden ring gerçekten çok kaliteli bir oyun.

En iyi oyun demek fazla olmuş ama Elden Ring gerçekten çok kaliteli bir oyun.

Yani yaratıklarla 1V1 atmak çok da iyi bir şey gibi değil onun yerine para toplayıp gerçekçi savaşlara girip devletini kurmak ve aşırı iyi mekaniklerle üstüne bir de diğer oyunu 2. kez oynayamazsınız ama Bannerlord'u her şekilde bitirip sonra da modlarla oynayabilirsiniz.

Yani yaratıklarla 1V1 atmak çok da iyi bir şey gibi değil onun yerine para toplayıp gerçekçi savaşlara girip devletini kurmak ve aşırı iyi mekaniklerle üstüne bir de diğer oyunu 2. kez oynayamazsınız ama Bannerlord'u her şekilde bitirip sonra da modlarla oynayabilirsiniz.
Hocam bannerlordu zaten ben daha çok oynadım. Daha çok seviyorum. Fakat warbanddan aşina olduğum için Elden Ring bana daha farklı hissettirdi. Ama M&B serisini ilk defa bannerlordla başlasaydım net olarak bannerlord tavsiye ederdim. Fakat dediğim gibi Warbanddan aşina olduğum için Elden ring farklı hissettirdi.

Yeni konular

Geri
Yukarı