Elden Ring vs Mount & Blade II: Bannerlord vs Witcher 3

Hocam Bannerlord'u zaten ben daha çok oynadım. Daha çok seviyorum. Fakat Warband'dan aşina olduğum için Elden Ring bana daha farklı hissettirdi. Ama M&B serisini ilk defa Bannerlord'la başlasaydım net olarak Bannerlord tavsiye ederdim. Fakat dediğim gibi Warband'dan aşina olduğum için Elden Ring farklı hissettirdi.

Hocam canavarlarla fight mantıklı gelmiyor görüşünüze saygı duyarım ben Warband oynuyorum ve daha Bannerlord oynamadım bile Warband'ın iyileştirilmiş hali olduğunu düşünerek yorumladım ve Warband bile bu kadar iyiyse Bannerlord'u düşünemiyorum benim görüşüm
Gergin görünüşlü adam > Elden Ring
Fakat ringi sadece birkaç YouTube videosu yerine oynama fırsatım olursa kararım değişir.

Hocam canavarlarla fight mantıklı gelmiyor görüşünüze saygı duyarım ben Warband oynuyorum ve daha Bannerlord oynamadım bile Warband'ın iyileştirilmiş hali olduğunu düşünerek yorumladım ve Warband bile bu kadar iyiyse Bannerlord'u düşünemiyorum benim görüşüm
Gergin görünüşlü adam > Elden Ring
Fakat ringi sadece birkaç YouTube videosu yerine oynama fırsatım olursa kararım değişir.
oo gergin görünüşlü adamdan bahsedersek işler değişir.😉
Dediğiniz gibi bir kaç youtube videosu yerine oynamak daha önemli bence. Örnek verirsek eskiden iyi bir bilgisayara sahip değildim. Ve RDR 2 çıkmıştı o zamanlarda. Bende videolarını izleyeyim dedim. Beni hiç sarmadı videoları kötüdür dedim. Daha sonra bir kaç yıl içinde yeni bir bilgisayara geçtim. Ve kendim deneyimledim oyunu. Sonuç olarak 3 kere bitirdim. Yani bence izlemekten daha çok deneyimlemek önemli kanaatimce. Hocam canavarlarla fight konusu ise bence insana bir korku salıyor. Belkide bende böyle bir duygu uyandırmıştır bilmiyorum ama benim karşıma dev boyutlarında bir boss çıkınca oyuna karşı olan isteğim yükseliyor. O bossla hemen kapışmak istiyorum.

En iyi oyun demek fazla olmuş ama Elden Ring gerçekten çok kaliteli bir oyun.

Herkesin kendi fikri olduğu için bence fazla değil. Ayrıca Souls oyunlarının tadını alınca zaten insanın kopamadığını bilirsiniz. O yüzden gerçekten objektif bakıldığında da bence Elden Ring bunlardan daha iyi.

Oo gergin görünüşlü adamdan bahsedersek işler değişir.😉
Dediğiniz gibi birkaç YouTube videosu yerine oynamak daha önemli bence. Örnek verirsek eskiden iyi bir bilgisayara sahip değildim. Ve RDR 2 çıkmıştı o zamanlarda. Bende videolarını izleyeyim dedim. Beni hiç sarmadı videoları kötüdür dedim. Daha sonra birkaç yıl içinde yeni bir bilgisayara geçtim. Ve kendim deneyimledim oyunu. Sonuç olarak 3 kere bitirdim. Yani bence izlemekten daha çok deneyimlemek önemli kanaatimce. Hocam canavarlarla fight konusu ise bence insana bir korku salıyor. Belkide bende böyle bir duygu uyandırmıştır bilmiyorum ama benim karşıma dev boyutlarında bir boss çıkınca oyuna karşı olan isteğim yükseliyor. O bossla hemen kapışmak istiyorum.

Yani hocam niye hayatınızın 2 3 haftasını bitirdiğiniz bir oyun için heba ettiniz ben Warband'ı 5 saat oynayıp kale bile alamayınca hayatım boşa gitmiş gibi hissediyorum.

Yani hocam niye hayatınızın 2 3 haftasını bitirdiğiniz bir oyun için heba ettiniz ben Warband'ı 5 saat oynayıp kale bile alamayınca hayatım boşa gitmiş gibi hissediyorum.
Hocam cidden hayatım bomboş geçiyor. Boşluktayım şuan. Fakat RDR 2 adlı şaheser, bir zamanlar bu boşluğu doldurmuştu.

Geri
Yukarı