Elden Ring vs Mount & Blade II: Bannerlord vs Witcher 3

Witcher 3, tartışmasız. Elden Ring, hayatınızda souls-like türünü hiç oynamadıysanız aşırı sıkıcı ve boş gelebilir.

Ben hiç oynamadan direk Elden Ring ile girdim souls evrenine hiç dediğiniz gibi gelmedi hocam. Toplam 160 saatim var oyunda hâlâ da ara sıra girip speedrun yapıyorum. DS1 ve 2'ye şansa verdim Elden Ring'den sonra ama onlar da çok sıkıcı geldi.

Ben hiç oynamadan direk Elden Ring ile girdim souls evrenine hiç dediğiniz gibi gelmedi hocam. Toplam 160 saatim var oyunda hâlâ da ara sıra girip speedrun yapıyorum. DS1 ve 2'ye şansa verdim Elden Ring'den sonra ama onlar da çok sıkıcı geldi.

Elden Ring souls türünün en iyi oyundur. Hayatında hiç souls like deneyimi olmayan insanlar için çok ama çok zor gelebilir. Bunun sebebi ise seni direk açık dünyaya bırakması. Ben Elden Ring'i bitirmeden önce Sekiro'yu bitirdim, Elden Ring'te malenia, godfrey dahil hiçbir boss fight zor gelmedi bana.

Değişirse eş cinsel olayım :)

Hayırlı olsun diyelim o zaman.

Elden Ring souls türünün en iyi oyundur. Hayatında hiç souls like deneyimi olmayan insanlar için çok ama çok zor gelebilir. Bunun sebebi ise seni direk açık dünyaya bırakması. Ben Elden Ring'i bitirmeden önce Sekiro'yu bitirdim, Elden Ring'te malenia, godfrey dahil hiçbir boss fight zor gelmedi bana.

Bende dediğiniz tam tersini yaptım Elden Ring'den hemen sonra Sekiro'ya geçtim ve beni Elden Ring'e göre çok daha zorladı. Hele o genichiro dene mahlukat. Hâlâ ismini aklımdan çıkaramıyorum.

Hocam bende sizin gibi ilk kez bu türe Elden Ring ile girdim ama merak ettiğim bir şey var oyunu tek başıma bitirebilir miyim yoksa illaki melania gibi bosslara karşı arkadaşmı bulmalıyım

Hocam bende sizin gibi ilk kez bu türe Elden Ring ile girdim ama merak ettiğim bir şey var oyunu tek başıma bitirebilir miyim yoksa illaki melania gibi bosslara karşı arkadaşmı bulmalıyım

Ben tek başıma bitirdim bir arkadaşa gerek duymadım açıkçası. Eğer gerçekten hakkını vererek bitirmek istiyorsanız da zaten tek oynamalısınız. Onu da geçtim oyun size bir arkadaş veriyor zaten adı da Mimic Tear. Onu kullanırsanız bütün işleriniz daha kolay olacaktır zaten.

Ben tek başıma bitirdim bir arkadaşa gerek duymadım açıkçası. Eğer gerçekten hakkını vererek bitirmek istiyorsanız da zaten tek oynamalısınız. Onu da geçtim oyun size bir arkadaş veriyor zaten adı da Mimic Tear. Onu kullanırsanız bütün işleriniz daha kolay olacaktır zaten.

Teşekkür ederim. Son bir sorum daha var oyunun finali varmı, şu an sadece gelişme odaklıyım YouTube başlangıç rehberine göre oynuyorum ama oyun bana ne amaç verdi tam emin değilim, oyun en sonunda bana amaca ulaşma hissini bı hikayenin daha son sayfasını bitirdiğim hissini vericekmi yoksa 100 tane kestim bıraktım şeklinde finalsiz bı oyun mu

Teşekkür ederim. Son bir sorum daha var oyunun finali var mı, şu an sadece gelişme odaklıyım YouTube başlangıç rehberine göre oynuyorum ama oyun bana ne amaç verdi tam emin değilim, oyun en sonunda bana amaca ulaşma hissini bir hikayenin daha son sayfasını bitirdiğim hissini verecek mi yoksa 100 tane kestim bıraktım şeklinde finalsiz bir oyun mu?

Bir finali var ama ben direk New Game Plus başladığım için finali önemsemedim. Ama şöyle diyeyim farklı karakterlerin görevlerini tamamlayarak farklı sonlar açabilirsin. Ranni, Dung Eater gibi.

Kesinlikle Elden Ring. Elden Ring'in yanında biraz sırıtıyor ötekiler. Elden Ring kısa oynanış sunar diyenler de muhtemelen hiç oynamamislar bu oyunu. Şu an 270 saatim var ve hala çekiyor. İlk çıktığında oyunu bir arkadasin hesabindan bitirdim sonra NG+ yapıp yarısında bıraktım. Sonra bu indirimler gelince kendi hesabıma aldım ve tekrar bitirmeye geldim. Oyunu bildiğim halde 70 saatte bitiremedim herhalde bir 3-5 saati daha var şu an hikayesini bitirmeye ama bu şekilde hikaye bitse de oyunun büyük çoğunluğu bitmiyor aslında. Yani adamlar o kadar geniş bir oyun yapmışlar ki, her NPC'nin görevini yapayım, oyundaki bütün taşların altina bakıp irili ufakli bütün bosslari keseyim dersen uzunca oynarsin.

Geri
Yukarı