Elden Ring zamlandı!

3 saat oyunun hiçbir şeyi 140 saat oynadım full başarımım. Lütfen oyunu bitirdikten sonra yorum yap.
Haklısınız sevebilirsiniz oyun kötü değil.Fakat 600 lira da etmez bence.Çünkü ben bütün souls serilerini oynamış biri olarak bu oyun en az sevdiğim souls oyunu oldu.Souls arası olmayanlar genelde seviyor bu oyunu.

Azcık denesen anlayacaksın niye övüldüğünü.Koskoca Metacritiğin seçtiği eleştirmenler boşuna o puanı vermez merak etme.
O koskoca dediğin metaciritic zamanında cyberpunk çıkmadan 85-90 arası puanveriyordu,Elden Ring oynamadım.

Oyunu Crackli indirdiğim için de olabilir bilemiyorum ama beni pek tatmin etmedi mesela, bu tarzı sevenler için kusursuza yakın olabilir. Ben The Witcher'i de sevememiştim. Mesela bunu sevmek için ne yapılabilir yeşillendirecek birileri varsa sevinirim.

Hiçbir oyuna bu kadar verilmez. Gündelik şeylerin yükü bir yana, bir de oyunlara mı çalışacak insanlar. Olmazsa olmazımız değil, almayız olur biter elbette. Keşke basit eğlence yöntemi olan oyunlarda ipin ucu bu kadar kaçmasaydı. Ne korsanına girerim, ne de kendimi zorlarım bunu oynayacağım diye. Hadi bir aldım, iki aldım ama oyun yahu bu, niye servet ödeyim ki bunun için?

O koskoca dediğin metaciritic zamanında cyberpunk çıkmadan 85-90 arası puanveriyordu,Elden Ring oynamadım.
Metacritic performans sorunlarını çok baz almıyor.Performans sorunları olmadan da her türlü 86 puanı hak ediyor Cyberpunk .Ac Odyyseyin 86 aldığı yerde Cyberpunk da alır.

Oyunun Metacritic'den aldığı puan ve satış rakamları çok başarılı olduğunu gösteriyor zaten. Souls oyunlarına Elden Ring'le girdim ve şimdi Souls türünün hayranıyım.

Paranız yoksa "Almak" zorunda değilsiniz. Sırf fiyatından dolayı da oyunu eleştirmek doğru değil. Dışarıda bir yemek yiyip sinemaya gidip biraz gezerseniz cebinizden aşağı yukarı yakın miktarda para çıkacak zaten. Ne firmaların ne de Steam'in suçu var bu tip oyunlarda.

Geri
Yukarı