Elden Ring'de koşma var mı?

He ya dodge tuşuna basılı tutunca koşuyor gibi oluyor xD bende bi deneyim dedim okadar övdüler zombilerin yanındaki köpeklere bile ölüyorum. Köpek gibi saldırıyorlar. Bu oyunda skill yok mu abi hep sağ click sol clikmi atıcaz :D

Daha önce deneyen arkadaşlar varsa azcık tiyo versin lütfen. 1 level zor atladım 8 saatte amaç ne bosslara yaklaşamıyoruz zaten item mitemde düşmüyor. Knight online tarzında gibi sanki hiç sevmediğim bir tarz aslında ama çok övdüler bi deneyim dedim. Şuan yaptığım tek şey zombi kesmek bide kamplara saldırmak. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.

valla dediğim gibi 8 saat kastım tek bir boss bile kesemedim. 1Level zor atladım. 9 Levelim şuan. Warrıor oynuyorum. Hiç dex item falanda görmedim. Az kalsın siliyordum oyunu dün akşam. Playstation oyununu PC ye uyarlamışlar gibi sanki. Hatta sanki değil direk öyle yapmışlar. Kontrolü alışık olduğumuz serilikte ve rahatlıkta değil. Ben şuanda anlamaya çalışıyorum bukadar player niye beğendi bu oyunu. ilk 8 saat işkenceydi. Bu gün bi 8 saat daha kasıcam ama hiç umudum yok boss kesemiyorum Warrıorla :D

@718242 hemen boss kesmeye çalışmamalısınız, bir yerde ilerleyemiyorsanız başka bir yere ilerlemelisiniz. Bir yerde sürekli ölüyorsanız başka bir yere gitmelisiniz. Oyun size bu imkanı sunuyor.

He ya dodge tuşuna basılı tutunca koşuyor gibi oluyor xD bende bi deneyim dedim okadar övdüler zombilerin yanındaki köpeklere bile ölüyorum. Köpek gibi saldırıyorlar. Bu oyunda skill yok mu abi hep sağ click sol clikmi atıcaz :D

Daha önce deneyen arkadaşlar varsa azcık tiyo versin lütfen. 1 level zor atladım 8 saatte amaç ne bosslara yaklaşamıyoruz zaten item mitemde düşmüyor. Knight online tarzında gibi sanki hiç sevmediğim bir tarz aslında ama çok övdüler bi deneyim dedim. Şuan yaptığım tek şey zombi kesmek bide kamplara saldırmak. Deneyimlerinizi paylaşırsanız çok seviniriz.
koşuyormuş gibi oluyor değil koşuyor zaten staminayıda tüketiyor onu yaparken. Bende çok övüyolar diye başladım ilk denediğimde hiç hoşuma gitmedi çıkıp sildim sonra tekrar yükledim 5-6 saat oynadım aşırı sardı ondan sonra hep aynı yerlerde dolaştığım ve başka yer bulamadığım için sıkılmaya başladım ama benim hatammış. şuan 8-9 saatte olmam lazım çok hoşuma gidiyor oyun. Bide mesela bir bossla savaşamıyorsan bırak kasıl ondan sonra savaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı