Elektriğe %50, Doğalgaza %25 Zam!

Artık arabayı dışarı çıkarmıyorum nadir ihtiyaç olduğu zaman gerekli durumlarda gidiyorum cep yakıyor 50 TL ile 4 litre benzin almak adama koyuyor daha 2 sene önce 50 TL ile 10 litre benzin alınıyordu arabaya 200 TL benzin atmayınca yakıt ibresi oynamıyor daha bunlar iyi günlerimiz benzin motorin 15-16 TL olacak.

Bu zam neden bu kadar oluyor? Hiç anlamış değilim. TL'nin değeri düşüyor diye mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Avrupalı gibi kolayca et, balık, fındık, badem, ceviz alabiliyor musunuz? Araba ve teknolojik aletlerinden hiç bahsetmiyorum bile.

Avrupalı gibi kolayca et, balık, fındık, badem, ceviz alabiliyor musunuz? Araba ve teknolojik aletlerinden hiç bahsetmiyorum bile.

Elektrik zamıyla eti nasıl bağdaştırdınız? Arkadaş zamın neden olduğunu sormuş, bununla ilgili açıklama yapan bir adamın tweetini paylaştım.

Geçtiğimiz haftalarda cinsel içerikli WhatsApp mesajları sosyal medyaya yansıyan siyasal islamcı Mücahit Birinci zamları savundu.

Elektrik zamıyla eti nasıl bağdaştırdınız? Arkadaş zamın neden olduğunu sormuş, bununla ilgili açıklama yapan bir adamın tweetini paylaştım.

Zam haberi görmekten sıkıldım umut kalmadı cidden. Daha da zam gelecekmiş anlamadığım şey dolar 18 oldu 1 gün bile sürmedi müdahale ettiler 10 civarına düştü indirim yaptık deniyor ama fiyatlar aynı hatta daha da üstüne çıkıyor. Dolar yeniden uçar düşer böyle oynak kur ile de olan halka olur fakir ve orta kısma zenginler her zaman kazanıyor. Elektrik 500 TL geliyordu bu son zamla 1000 TL'yi geçer mining sistemini de satacağım mecbur. Cidden çok yüksek fiyatlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaş zamın neden olduğunu sormuş, bununla ilgili açıklama yapan bir adamın tweetini paylaştım.
Hayır, kötü bir şey olduğunda hep Avrupa'yı örnek veriyorsunuz ama iyi bir şey olduğunda "bizi Avrupa ile kıyaslamayın kardeşim" diyorsunuz da ondan sordum sadece.

Hayır, kötü bir şey olduğunda hep Avrupa'yı örnek veriyorsunuz ama iyi bir şey olduğunda "bizi Avrupa ile kıyaslamayın kardeşim" diyorsunuz da ondan sordum sadece.
Her zaman iyisi ile kıyaslayalım. Niye bizden kötüsünü kıyaslayalım ki? Amaç basamak basamak ileriye gitmek değil mi? Bu yüzden her zaman kendimizi güçlü devletlerle kıyaslamalı, onlarla yarışmalıyız.

Zam haberi görmekten sıkıldım umut kalmadı cidden. Daha da zam gelecekmiş anlamadığım şey dolar 18 oldu 1 gün bile sürmedi müdahale ettiler 10 civarına düştü indirim yaptık deniyor ama fiyatlar aynı hatta daha da üstüne çıkıyor. Dolar yeniden uçar düşer böyle oynak kur ile de olan halka olur fakir ve orta kısma zenginler her zaman kazanıyor. Elektrik 500 TL geliyordu bu son zamla 1000 TL'yi geçer mining sistemini de satacağım mecbur. Cidden çok yüksek fiyatlar.

Benim bu ülkeyle alakalı fazla umudum var, bu haberler beni karamsarlığa sürüklemiyor. Fakat kötü haberlerden şiştik evet, bu yıl iyi geçer inşallah.

Yeni konular

Geri
Yukarı