Elektriğe %30 yeni zam

Elektrik dağıtıcalarını özelleştirenelere ne denmeli?

Ne denmeli? Ben özelleştirmeleri doğru buluyorum.

Elektkrik dağıtımını kamulaştıracam demek mi çözüm sanıyorsunuz?

Veya Kemal Kılıçdaroğlu yarın elektkrik dağıtım firmalarının önüne gider iş çözülür mü sanıyonuz? Veya gene elektirik faturasını ödemez 3 ay olur biter!

Not: Elektirik üretimi konusunda Nüklleer santral HES ve Baraj projeleri çoğaltılmalı. Yer yer yasaklanan kömürlü termik santrallere bile tekrar izin çıkarılmalı bence. Enerji tüm dünyada sıkıntı şuan. Rusya-Ukrayna savaşı tüm dünyayı etkiliyor kışın doğalgaz konusunda darboğaz olmazsa iyidir.

Kemal Kılıçdaroğlu yarın elektkrik dağıtım firmalarının önüne gider iş çözülür mü sanıyonuz? Veya gene elektirik faturasını ödemez 3 ay olur biter!
Konunun KK ile alakası yok. Doğru neyse odur.
Elektirik üretimi konusunda Nüklleer santral HES ve Baraj projeleri çoğaltılmalı. Yer yer yasaklanan kömürlü termik santrallere bile tekrar izin çıkarılmalı bence.
Bunda haklısınız.
Enerji tüm dünyada sıkıntı şuan. Rusya-Ukrayna savaşı tüm dünyayı etkiliyor kışın doğalgaz konusunda darboğaz olmazsa iyidir.
Eğer yeterince stokladılarsa sıkıntı olmaz ama bu hükümetin bunu yaptığını bile sanmıyorum.

Ne denmeli? Ben özelleştirmeleri doğru buluyorum.

Elektkrik dağıtımını kamulaştıracam demek mi çözüm sanıyorsunuz?

Veya Kemal Kılıçdaroğlu yarın elektkrik dağıtım firmalarının önüne gider iş çözülür mü sanıyonuz? Veya gene elektirik faturasını ödemez 3 ay olur biter!

Not: Elektirik üretimi konusunda Nüklleer santral HES ve Baraj projeleri çoğaltılmalı. Yer yer yasaklanan kömürlü termik santrallere bile tekrar izin çıkarılmalı bence. Enerji tüm dünyada sıkıntı şuan. Rusya-Ukrayna savaşı tüm dünyayı etkiliyor kışın doğalgaz konusunda darboğaz olmazsa iyidir.
Ülkemizde çok fazla HES var ve dengeyi çok bozmaya başladılar, diğer dediğiniz santraller kesinlikle lazım. Özellikle nükleer tesisler tam bir güç üretimi demek.

Geri
Yukarı