Elektrikli cross motor toplama

Benim tavsiyem eski bir cin malı motor alman, aşağıdaki resimdeki motor 150'lik Cg'ler ile aynı motor bloğunu kullanıyor ve bugün cg için alt üst silindir seti alsan 250CC motorun olur. Biraz temizlik ve yeni bujiler ile motoru resmen sıfırlamış olursun.

Silindir seti ile zaten neredeyse motoru yeniliyorsun, isteğe göre krank değiştirebilirsin, yeni buji ve yeni motor yağı ile aleti canavar hale getirirsin.

Silindir setini işin ehli bir usta taksın, tornaya girmesi gerekir. Silindir seti şart değil ama performans arttırmak için iyi olur.

Eki Görüntüle 1841354

Eki Görüntüle 1841349
Abi trafiğe cikabilsem aninda alirdimda okula gidip gelcektim kirsal bi yerdede yasamiyom keske yasasaydim

Trafikten menmis aciklamada gordum bir motor vardi modeli unuttum suspansiyon amortisoru falan iyi yuksekti benim ilk dedigim nakedi cross yapma projesine uygun bir şey var midir?

Sarı siteyi kurcalaman lazım, 2.el bir cg alıp arka sele kısmını yükseltip cross tekeri takarsan iş yapabilir.

Cg ve türevleri 2.el ve sıfır olarak çok ucuza bulunuyor, 250CC gibi yükseltmelere kolaylıkla çıkıyor. Yeni üretilen cg motorlar ruhsatta 50CC yazıyor ama içi 100CC ile geliyor bu da zorunlu trafik sigortasından ve vergiden muafsın demek :)

Sarı siteyi kurcalaman lazım, 2.el bir cg alıp arka sele kısmını yükseltip cross tekeri takarsan iş yapabilir.

Cg ve türevleri 2.el ve sıfır olarak çok ucuza bulunuyor, 250CC gibi yükseltmelere kolaylıkla çıkıyor. Yeni üretilen cg motorlar ruhsatta 50CC yazıyor ama içi 100CC ile geliyor bu da zorunlu trafik sigortasından ve vergiden muafsın demek :)
Abi yanlis anlama bende cok seciciyim senide ugrastiriyom ama cgde cok cirkin kullamaya utanirim sokakta

Abi yanlış anlama bende cok seciciyim seni de ugrastiriyom ama cgde cok cirkin kullamaya utanirim sokakta.

Pek utanılacak gibi durmuyor ama sen bilirsin 😅 önemli olan projeye sadık kalmak.
Satın aldığın Cg'nin grenajlarını elden geçirirsin ve resimdeki gibi yapabilirsin, sadece biraz sticker yeterli. Fabrika çıkışı camurluğu söküp satın aldığın motorun rengine uygun cross camurluk alabilirsin resimdeki gibi.

1688084228837.png

cita-100r-gold-20220221-080513-2.png

Pek utanılacak gibi durmuyor ama sen bilirsin 😅 önemli olan projeye sadık kalmak.
Satın aldığın Cg'nin grenajlarını elden geçirirsin ve resimdeki gibi yapabilirsin, sadece biraz sticker yeterli. Fabrika çıkışı camurluğu söküp satın aldığın motorun rengine uygun cross camurluk alabilirsin resimdeki gibi.

Eki Görüntüle 1841360
Oha o ney la öyle aşık oldum ama adam evrim gecirtmisde elimde kalmasından korkuyom aslında cg alıp yapabilirim belki ama o muayneden gecer mi o farsız falan

Oha o ne la öyle aşık oldum ama adam evrim gecirtmisde elimde kalmasından korkuyorum aslında cg alıp yapabilirim belki ama o muayneden gecer mi o farsız falan.

Muayene zamanı farını takarsın, muayene bittiği zaman tekrar sökersin 😎 ya da resimdeki gibi naked bir far takarsın, rengine uygun bir tane satın alırsın.

1688084929061.png

Oha o ne la öyle aşık oldum ama adam evrim gecirtmisde elimde kalmasından korkuyorum aslında cg alıp yapabilirim belki ama o muayneden gecer mi o farsız falan.

Far sele falan yapılır mi kaca olur tamami 125'lik cgye.

Muayene zamanı farını takarsın, muayene bittiği zaman tekrar sökersin 😎

Cg bakayım dedimmin 23K bu motor bu kadar pahalı mıydi?

Ama zaten başka markalarında cgsi vardı

Muayene zamanı farını takarsın, muayene bittiği zaman tekrar sökersin 😎 ya da resimdeki gibi naked bir far takarsın, rengine uygun bir tane satın alırsın.

Eki Görüntüle 1841362
Abi mumkunse instadan yazim mi 3 sayfadir siteden konuşuyoz 😂 insta emiraaq ordan numarada verebilirim

Son düzenleme:

UCUZ CG bu ilan güzel gibi, grenajları satıp yenisini alırsın ya da takaslarsın isteğine göre, sonrası senin hayal dünyana kalıyor.

Biraz uğraş ile güzel bir cross çıkar.

Abi mumkunse Instagram'dan yazim mi 3 sayfadir siteden konuşuyoz 😂 Instagram emiraaq oradan numarada verebilirim.

Kardeşim bu arada benim uyku vaktim, yarın bu konuyu buradan tartışırız. Buradan yazmamın sebebi başkalarına rehber olsun 😏

Geri
Yukarı