Elektrikli motor benzeri şey Türkiye'de satılıyor mu?

quickLAT

Picopat
Daha fazla  
Electric Dirt bike yazdığımda Google'da falan çıkıyor benzerleri, fakat Türkiye'de tam olarak ne yazınca çıktığını bulamadım diyebilirim, satan bir yer falanda tam göremedim, acaba bunu satan bir yer var mı Türkiye'de? Bir de tam adı falan var mı genel? Cross motor gibi mesela? Elektrikli diye biliyorum.

light-bee-sur-ron-x-electric-dirt-bikes-inline-1657745555.jpg

Son düzenleme:
Electric Dirt bike yazdığımda Google'da falan çıkıyor benzerleri, fakat Türkiye'de tam olarak ne yazınca çıktığını bulamadım diyebilirim, satan bir yer falanda tam göremedim, acaba bunu satan bir yer var mı Türkiye'de? Bir de tam adı falan var mı genel? Cross motor gibi mesela? Elektrikli diye biliyorum.

Eki Görüntüle 1752507

Ciddi alıcıysan motor satan bir galeriye gidip bilgi alabilirsin bende İstanbul'da hiç görmedim satılmıyorsa da bu makineyi yapabilecek ustalar var yeter ki para olsun.

Eki Görüntüle 1752507

Bingez SL 37 diye aratırsan buna benzer yerli üretim olan bir ebike bulabilirsin. Bende bugün gördüm baya da hoşuma gitti.

Geri
Yukarı