Elektrogitar önerisi

Suna Suna

Hectopat
Daha fazla  
Gitardan anlamıyorum, Avenged Sevenfold tarzı gitar çalmak istiyorum. Sesi etkileyen şey sanırım gitar manyetiğinin humbucker olmasıymış, bütçem maksimum 8-9k olabilir, bu fiyata gitar önerir misiniz, bir de amfi değil de ses kartı almak istiyorum Behringer UM2 modelini alırım sanırım.

Gitardan anlamıyorum, Avenged Sevenfold tarzı gitar çalmak istiyorum. Sesi etkileyen şey sanırım gitar manyetiğinin humbucker olmasıymış, bütçem maksimum 8-9k olabilir, bu fiyata gitar önerir misiniz, bir de amfi değil de ses kartı almak istiyorum Behringer UM2 modelini alırım sanırım.

Sesi etkileyen manyetik değil, amfidir. Manyetik ise gitarınızın netliğini, karakteristiğini etkiler. Ton dediğiniz şey için öncelikli bir amfi ve gerekiyorsa üstüne drive pedalı kullanmalısınız.

Bütçeniz varsa amfi ile başlayın. Ses kartı başlangıç seviyesine tavsiye edilmez. Çok fazla detay sizi enstrüman çalmaktan uzaklaştırır.

Tavsiyem; Bütçeniz buysa; 4k-5kya bir gitar ve 4k ya da 10w bir amfi alın.

Sesi etkileyen manyetik değil, amfidir. Manyetik ise gitarınızın netliğini, karakteristiğini etkiler. Ton dediğiniz şey için öncelikli bir amfi ve gerekiyorsa üstüne Drive pedalı kullanmalısınız.

Bütçeniz varsa amfi ile başlayın. Ses kartı başlangıç seviyesine tavsiye edilmez. Çok fazla detay sizi enstrüman çalmaktan uzaklaştırır.

Tavsiyem; Bütçeniz buysa; 4K-5kya bir gitar ve 4K ya da 10W bir amfi alın.

Önerin var mı peki? Gitar ve amfiye. Gitara biraz daha fazla para verebilirim ekstra.

Geri
Yukarı