Elektronik sigara bağımlısı mıyım?

xantale

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba, normalde ayda 1 "10-20 çekim puff içiyorum" fakat içime çekmiyorum bugün sabah yine içtim fakat dumanı bütün çekimlerimde içime çektim ve şu an ağzıma arada sigaranın dumanının kokusu geliyor ve canım istiyor sizce bağımlılık ile alakalı mıdır?

Merhaba, normalde ayda 1 "10-20 çekim puff içiyorum" fakat içime çekmiyorum bugün sabah yine içtim fakat dumanı bütün çekimlerimde içime çektim ve şu an ağzıma arada sigaranın dumanının kokusu geliyor ve canım istiyor sizce bağımlılık ile alakalı mıdır?
Hocam canınız istiyorsa bağımlı sayılırsınız

Nikotin içerikli likit kullanıyorsanız bağımlılık yapması normal. Cihaz ve likit nedir? Ya da Vozol gibi cihazları mı kullanıyorsunuz? Bu cihazlar da nikotin içerir ve evet bağımlılık yapar.

İçinize çekmeyin hocam nikotin kana geçerse bağımlılık yapar.

Nikotin içerikli likit kullanıyorsanız bağımlılık yapması normal. Cihaz ve likit nedir? Ya da Vozol gibi cihazları mı kullanıyorsunuz? Bu cihazlar da nikotin içerir ve evet bağımlılık yapar.

Puff benim değil arkadaşımın sanırsam Vozol türü bir şey yanında şarjı falan yazıyor mangoluydu 12.000 çekim

İçinize çekmeyin hocam nikotin kana geçerse bağımlılık yapar.
peki bağımlılığımın engellenmesi için ne kadar süre boyunca içmemem gerekiyor

Puff benim değil arkadaşımın sanırsam Vozol türü bir şey yanında şarjı falan yazıyor mangoluydu 12.000 çekim.

Peki bağımlılığımın engellenmesi için ne kadar süre boyunca içmemem gerekiyor.

Bir hafta içinde nikotin kanınızdan atılır hocam. İdrar yoluyla.

Geri
Yukarı