Elimdeki bilgisayarla ne yapabilirim?

w10 kurmuştum fakat linux mint gibi zorlana zorlana idare ettiriyordu ondan dolayı o işletim sisteminde de sıkıtnıya girer miyim diye düsündürüyor. win7 daha mı rahat olur diye aklımda soru işaretleri.
Fazla güncelleme yavaşlamaya sebep olabilir, w10 ilk yapılarını kaldırır ama kasma olur, 8.1 daha hafiftir.

Onu kullanmak için sürekli usb'nin takılı olması gerekmiyor mu? Bir kere kurup salabiliyor muyuz? Direkt ona da geçmek istemiyorum çünkü bir kaç indirmeyi o bilgisayarda yapıp usb ile ana bilgisayar alma amacıyla da kullandığım oluyor.

w10 kurmuştum fakat linux mint gibi zorlana zorlana idare ettiriyordu ondan dolayı o işletim sisteminde de sıkıtnıya girer miyim diye düsündürüyor. win7 daha mı rahat olur diye aklımda soru işaretleri.

3GB Var. Fotoğrafın en alt kısmında memory kısmında gözüküyor hocam.

Evet sadece dizi film youtube gibi takılıp arada bir indirme yapıp usb den aktarım yapmak kafasıyla kullanmak istiyorum. Herhangi başka hesap vs düşünmüyorum. Bahsettiğiniz işletim sistemini nereden indirmiştiniz acaba güvenli bir linki var mıdır?

Win 7 düsünüyordum ama 8.1 i kaldırabilir mi işlemcisi bayağı tırt sanırım
Kurulumda seçeneği var.
USB'yi de muhtemelen destekler.
firefox_r0LGE78HH0.png

Windows 7 veya 8.1 iyi gider hocam. GTA4, CS1.6, CS:GO oynayabilirsin istediğin performansı alabilir misin bilemiyorum.
Hocam 7 de iyi gider 8 de, sizin tercihiniz kalmış.
İkisi de kaldırır diyorsunz kararsız kaldım. Tavsiyeniz 7 mi 8.1'mi olur acaba? siz olsanız hangisini kurarsınız yani.

Ben buradan indirdim hocam. Sonra bunu Rufus programından flash belleğe yazıyorsunuz.
Teşekkür ederim hocam yardımcı olduğunuz için.

Fazla güncelleme yavaşlamaya sebep olabilir, w10 ilk yapılarını kaldırır ama kasma olur, 8.1 daha hafiftir.
Siz ne önerirsiniz 7 mi 8.1 mi
Kurulumda seçeneği var.
USB'yi de muhtemelen destekler.
Eki Görüntüle 1657636
Teşekkürler hocam 7 veya 8.1 kuracağım gibi

8.1 daha iyidir hızlıdır.
Hocam win8.1 önerimdir.
8.1 Deneyeyim madem. Güvenli bir link var mıdır indirebileceğim? yine 32 bit mi kurmalıyım
Kullanıma bağlı olarak değişir. Dizi-film izlediğiniz yerler korsan değilse virüs bulaşmaz.
Arada sırada internet sitelerinden de izlediğimiz oluyor tabii ki. Hafif bir antivirüs programı var mıdır ücretsiz?

Geri
Yukarı