Elle Windows güncellemeleri indirilir mi?

Ayhan G

Decapat
Katılım
7 Ekim 2018
Mesajlar
56
Çözümler
1
https://support.microsoft.com/en-us/help/4581839 (Windows 10 Update History) adresine gidin. Burada tüm Windows 10 sürümlerinin güncelleştirme geçmişi bulunur.

Sol tarafta kurmuş olduğunuz Windows 10 sürümünüzü seçin.

Açılan sayfada, sayfayı biraz aşağı kaydırın. Yine sol tarafta hemen Windows 10 sürümleri altında, "In this release" başlığı altında, seçilen Windows 10 sürümüne ait güncelleştirme listesi vardır, indirmek istediğinizi seçin. Bu sayfada seçilen güncelleştirmeye ait ayrıntılar bulunur: Bu güncelleştirmenin getirdiği düzeltmeler ve neden olduğu sorunlar gibi.

Sayfayı en aşağıya doğru kaydırın. "How to get this update" başlığı altında bu güncelleştirmeyi nasıl elde edeceğinize ilişkin bir tablo bulunur. Microsoft Update Catalog bağlantısını tıklatın, Microsoft Update Catalog sayfasını açar. Sağ üstteki arama çubuğunda seçmiş olduğunuz güncelleştirme numarasının yazılmış olduğunu görürsünüz.

Sisteminiz büyük olasılıkla Server ve ARM değildir, bunları eleyin (ekran görüntüsü alıp Paint'e yapıştırın, üstünü çizin; seçmesi daha kolay olur). x64 demek 64 bit, x86 demek 32 bit bilgisayardır. En sağda Yükle düğmesinden güncelleştirmeyi indirin.

İndirilen güncelleştirme dosyasını Enter ile açın.

Önerim, Preview güncelleştirmelerini kurmayın.

Ekteki görseller örnektir.
 

Dosya Ekleri

 • 1_versiyon_secimi.png
  1_versiyon_secimi.png
  55,8 KB · Görüntüleme: 9
 • 2_versiyona_ait_guncellestirme_secimi.png
  2_versiyona_ait_guncellestirme_secimi.png
  60,3 KB · Görüntüleme: 9
 • 3_guncellestirmeyi_indirme_yontemi.png
  3_guncellestirmeyi_indirme_yontemi.png
  45,6 KB · Görüntüleme: 12
 • 4_catalogdan_indirme.png
  4_catalogdan_indirme.png
  49,1 KB · Görüntüleme: 10
Son düzenleme:

Yeni konular

Yukarı