Ellerim kuruyor ve çatlıyor

mergen_t

Hectopat
Daha fazla  
Su anda 25 yasimdayim, neredeyse 20 senedir Ankara'da yasiyorum ancak yalnizca son 3 senedir kis aylarinda ellerimde basparmak ve isaret parmagim arasindan baslayarak kuru bir bolge olusmaya basliyor. Ne kadar nemlendirici sursem de sadece yumusatmaya yariyor, kuru bolge kesinlikle kaybolmuyor. Bu sene ilk defa parmak eklemlerime dogru da belirmeye basladi. Bu sene henuz giymeye baslamadim, bundan onceki 2 senede kurumanin onune gecer belki diye nemlendirici krem surup sonra eldiven giyiyordum ve oyle disari cikiyordum ama bu da gecmesini saglamiyordu. Kasim ayinca basliyor, Mart'a kadar devam ediyor. Ayrica vucudumda baska hic bir yerde boyle bir kuruluk vs. bulunmuyor.

Kuruyor ve kuruduktan sonra da yara halini almaya basliyor. Su anki halini fotorgafta gorebilirsiniz. Bunu bir cozumu tedavisi var midir? Nemlendirici kremden daha etkili bir sey gerekiyordur belki.

1701339149386.png

Eczanede satılan ürederm gibi bir nemlendirici deneyebilirsiniz. Kullandığınız nemlendirici iyi nemlendirmiyor olabilir

Eczanede satılan ürederm gibi bir nemlendirici deneyebilirsiniz. Kullandığınız nemlendirici iyi nemlendirmiyor olabilir
urederm bir marka mi hocam?
Ellerini mümkün olduğunda sıcak tutmalısın, ayrıca gerçekten güzel bir nemlendirici kullanman lazım.
hocam sizin onerebileciginiz bir marka/urun var mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı