ELMB, Adaptive Sync ve G-Sync gecikme

ozqurdeniztbl

Centipat
Daha fazla  
Monitör
vg259qm
Arkadaşlar 280 Hz monitörüm var ortalama oyun FPS'im 200 ancak akıcılık konusunda sorunlar ve geçikme yaşıyorum.
Çok ciddi anlamda 60 Hz monitörümle daha iyi peekler atıp overpeeklere cevap verebiliyordum. 280 Hz olmasına rağmen çok daha kötü oynadığımı fark ettim.
Bazı kişiler adaptive ve G-Sync kapatıp sadece ELMB ile oynamamı söyleyen şeyler paylaşmış yabancı forumlarda ne kadar doğru?

Arkadaşlar 280 Hz monitörüm var ortalama oyun FPS'im 200 ancak akıcılık konusunda sorunlar ve geçikme yaşıyorum.
Çok ciddi anlamda 60 Hz monitörümle daha iyi peekler atıp overpeeklere cevap verebiliyordum. 280 Hz olmasına rağmen çok daha kötü oynadığımı fark ettim.
Bazı kişiler adaptive ve G-Sync kapatıp sadece ELMB ile oynamamı söyleyen şeyler paylaşmış yabancı forumlarda ne kadar doğru?
Merhaba hocam. Konu dışı ama ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Renk kalitesi ve düşük fps de benzer akıcılık sorunu yaşıyor musunuz? Yabancı sitelerde input lag sorunu var diyorlar. O tereddütte bıraktı.

Merhaba hocam. Konu dışı ama ben de bu monitörü almayı düşünüyorum. Renk kalitesi ve düşük FPS de benzer akıcılık sorunu yaşıyor musunuz? Yabancı sitelerde input lag sorunu var diyorlar. O tereddütte bıraktı.

Bugün Full test yaptım kendimce. ELMB açıkken input lag oluşuyor. ELMB sadece Single oyunlarda oynarsanız lag göremedim.

Geri
Yukarı