Elraenn sistem için tavsiye

rasitozbex

Hectopat
Arkadaşlar, resimdeki bilgisayarı almayı planlıyorum. Bu sistem hakkında bana olumlu veya olumsuz yönlerini söyler misiniz? Örneğin PSU sağlıklı bir şekilde besler mi?

elraenn parva sisteminde upgrade yaptım.

Dosya Ekleri

• Screenshot_43.png
    Screenshot_43.png
    37,4 KB · Görüntüleme: 132
Hocam yayinci bilgisayarlarini almayin. Oyunlarda yuksek FPS almasi için oyunda bulduklari en dusuk ayarlari seciyorlar. Isi bilen insanlardan mesela da sistem 3'u alin. Bu adamlarin bilgisayarlarinin tum testleri ortada. Hangi ayarlarda oynadigini gosteriyorlar sicaklik degerlerini gosteriyorlar yayincilarin yaptiklari gibi sadece FPS'i gostermiyorlar.

Bu PC ye 3600X ekleyin yine sizin istediğiniz sistemden daha ucuz bence bunu tercih edin.
stok yok o modelde mağzayı arayıp sordum yoksa bu sistemi alacaktım
Bütçeniz ne kadar? Bu tür yayıncı adı altında pazarlanan bilgisayarlar piyasaya göre çok pahalı oluyor.
6000 max 6500
6200 çok çok fazla. Daha bir ay önce 3500X'li versiyonunu 5000 liraya aldı arkadaşım. Şu fiyatları görünce sıkılıyorum bunalıyorum vallahi ya.
hiç sorma ya çaresizce izliyorum saçmalıyışlarını
Hocam yayinci bilgisayarlarini almayin. Oyunlarda yuksek FPS almasi için oyunda bulduklari en dusuk ayarlari seciyorlar. Isi bilen insanlardan mesela da sistem 3'u alin. Bu adamlarin bilgisayarlarinin tum testleri ortada. Hangi ayarlarda oynadigini gosteriyorlar sicaklik degerlerini gosteriyorlar yayincilarin yaptiklari gibi sadece FPS'i gostermiyorlar.
ama parçaları değiştirdim sizce nasıl fps alırım

Geri
Yukarı