Elveda Firefox

nickimyokbenim

Hectopat
Makaleler
1
Ne zaman format atsam, atar atmaz ilk Chrome kurduğum için, dünyada herkes sanki Chrome kullanıyormuş gibi hissediyordum :) Meğer diğerlerinide çok kullanan varmış, şaşırdım. Chrome dışında tarayıcı kullanmayı düşünemiyorum. Öyle bir alışkanlık.

Oner41

Centipat
Makaleler
1
Ne zaman format atsam, atar atmaz ilk Chrome kurduğum için, dünyada herkes sanki Chrome kullanıyormuş gibi hissediyordum :) Meğer diğerlerinide çok kullanan varmış, şaşırdım. Chrome dışında tarayıcı kullanmayı düşünemiyorum. Öyle bir alışkanlık.
Ben de yıllarca Chrome kullandım. Edge deneyin, bir günde alışırsınız. Çok rahat bir deneyim sunuyor. Tek eksisi sayfa çevirme özelliği çok kullanışlı değil. Yabancı diliniz iyi değilse yabancı dilde yazılmış uzun yazıları çevirmek için Chrome geçebilirsiniz. Yine de sayfa çevirme özelliği Edge'de de var.

nickimyokbenim

Hectopat
Makaleler
1
Ben de yıllarca Chrome kullandım. Edge deneyin, bir günde alışırsınız. Çok rahat bir deneyim sunuyor. Tek eksisi sayfa çevirme özelliği çok kullanışlı değil. Yabancı diliniz iyi değilse yabancı dilde yazılmış uzun yazıları çevirmek için Chrome geçebilirsiniz. Yine de sayfa çevirme özelliği Edge'de de var.
Sağolun, ama imkansız gibi bu saatten sonra. Alışılmaz değil elbette alışılır ama, kötü bile olsa Chrome bırakamam heralde.

Cruslan

Hectopat
Makaleler
12
Yer
F-22 Raptor
Chrome harcadığı her RAM'ın hakkını verir. 2 GB bilgisayarımda birçok tarayıcı denememe rağmen hızlı ve tepkisel olan başka tarayıcı yok.

Yer
Uzay
Opera'nın ne güvenlik açığı var ki?

Arda KC

Hectopat
Makaleler
1
Burada Opera gizliliğe şöyle önem vermiyor şöyle topluyor böyle topluyor diyorsunuz ama hiç demiyorsunuz kullandığım işletim sistemi neler topluyor açaba. :D

Windows 10 zaten verilerinizi topluyor madem bu kadar gizlilik düşkünüsünüz Linux kullanın bari.

özgün deniz

Hectopat
Tanınmış tanınmamış birçok tarayıcıyı en az 2 ay kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki Microsoft Edge kullandığım en kullanışlı, en stabil, en rahat, en hızlı tarayıcı.

Yukarı