Elveda Firefox

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ne zaman format atsam, atar atmaz ilk Chrome kurduğum için, dünyada herkes sanki Chrome kullanıyormuş gibi hissediyordum :) Meğer diğerlerinide çok kullanan varmış, şaşırdım. Chrome dışında tarayıcı kullanmayı düşünemiyorum. Öyle bir alışkanlık.

Ne zaman format atsam, atar atmaz ilk Chrome kurduğum için, dünyada herkes sanki Chrome kullanıyormuş gibi hissediyordum :) Meğer diğerlerinide çok kullanan varmış, şaşırdım. Chrome dışında tarayıcı kullanmayı düşünemiyorum. Öyle bir alışkanlık.
Ben de yıllarca Chrome kullandım. Edge deneyin, bir günde alışırsınız. Çok rahat bir deneyim sunuyor. Tek eksisi sayfa çevirme özelliği çok kullanışlı değil. Yabancı diliniz iyi değilse yabancı dilde yazılmış uzun yazıları çevirmek için Chrome geçebilirsiniz. Yine de sayfa çevirme özelliği Edge'de de var.

Ben de yıllarca Chrome kullandım. Edge deneyin, bir günde alışırsınız. Çok rahat bir deneyim sunuyor. Tek eksisi sayfa çevirme özelliği çok kullanışlı değil. Yabancı diliniz iyi değilse yabancı dilde yazılmış uzun yazıları çevirmek için Chrome geçebilirsiniz. Yine de sayfa çevirme özelliği Edge'de de var.
Sağolun, ama imkansız gibi bu saatten sonra. Alışılmaz değil elbette alışılır ama, kötü bile olsa Chrome bırakamam heralde.

Chrome harcadığı her RAM'ın hakkını verir. 2 GB bilgisayarımda birçok tarayıcı denememe rağmen hızlı ve tepkisel olan başka tarayıcı yok.

Opera'nın ne güvenlik açığı var ki?

Tanınmış tanınmamış birçok tarayıcıyı en az 2 ay kullanmış biri olarak söyleyebilirim ki Microsoft Edge kullandığım en kullanışlı, en stabil, en rahat, en hızlı tarayıcı.

Katılıyorum, oyun oynarken bir yandan film mi izliyorlar anlamıyorum. Müzik dinleyeceksen aç Spotify dinle. Oyunda değilken RAM kullansın zaten ne önemi var ki?

2 GB RAM'i olanlar için önemlidir benim gibi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı