Eminem, Rap Müziğin Kralıdır

Evde yemek yaparken Godzilla açıyorum. Apartman biraz rahatsız olsa da bayağı motive ediyor😂 Hoş bir tarzı var ama bence piyasada rapin hakkını veren en fazla 5 mc vardır.

Ya arkadaşlar siz neden herkesin müzik kulağının sizinkiyle aynı olduğunu düşünüyorsunuz? Adam belki Eminemin tarzı ona güzel geliyor ve 6ix9ine ona güzel gelmiyor. Siz burda neden vatan savunur gibi bir kişiyi savunuyorsunuz? Bana da yabancı kişiler güzel gelmiyor. Bunu kabul etmek zorundasınız.

6ix9ine varken Eminem en iyi rapçi falan değil.

Çok fark var...

Eminem:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

6ix9ine:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

(!)
Yaşınızı tahmin edebiliyorum da neyse...

Eminem Rap dendiği zama akla gelen ilk isimdir.Kendisi zaten çok uzun yıllardır bu işte ve şuan "efsane" diyebiliceğimiz çoğu kişinin de yanında bulunmuş bir insandır.Ve kendisi şu zamana kadarki en hızlı verslerden birine ve 0 grammer hatasına sahiptir.(Godzilla,Rap God).Kendisine MGK tarafından diss atılmıştır ve "Killshot" ile yerin dibine sokmuştur rakibini.
"I'm 45 but still outselling u...."

Yaşınızı tahmin edebiliyorum da neyse...

Eminem rap dendiği zama akla gelen ilk isimdir. Kendisi zaten çok uzun yıllardır bu işte ve şu an "efsane" diyebiliceğimiz çoğu kişinin de yanında bulunmuş bir insandır. Ve kendisi şu zamana kadarki en hızlı verslerden birine ve 0 grammer hatasına sahiptir.(godzilla, rap god).kendisine mgk tarafından diss atılmıştır ve "killshot" ile yerin dibine sokmuştur rakibini.
"I'm 45 but still outselling u..."

Sadece ironi yapmıştım işarette koymuştum ve açıkca belli 6ix9ıne'ın yarışamayacağı. Hem 6ix9ine hip-hop tarzı yapıyor. Pek rap denmez. Anlamadım da, yaşımı neden tahmin edeceksiniz? Zaten yazıyor. Trajikomik. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı