Eminevim dolandırıcılığı

Evet videoda söylüyor bu bilgiyi ama çok eskiden sanırım siz ekonominin stabil olduğu dönemlerde faydalanmışsınız hem de dediğim gibi azınlıktasınız. O zamanlar o sistemi duyan zaten eminim çok azdır mesela ben internetten ve şehirde ki reklamlardan gördüm bu yüzden eminim hala bilmeyen çok insan vardır ve bu başlıkları görünce size hak vermeyecekler. Memnuniyetinizi anlatmanızı anlıyorum ama 8 yılda çok şey değişti.

Şu anda aktif olarak ablam araba bakıyor bu ay içinde alacak hocam. Benim çevremde de bizden başka bilen neredeyse yok bizde tesadüfen bulmuştuk aklımıza yatmıştı o zaman. İnsanların mağduriyetlerini anlıyorum geçmiş olsun hepsine ve evet bu sistemde güven faktörü firmalara göre çok değişkenlik gösteriyor.

Şu anda aktif olarak ablam araba bakıyor bu ay içinde alacak hocam. Benim çevremde de bizden başka bilen neredeyse yok bizde tesadüfen bulmuştuk aklımıza yatmıştı o zaman. İnsanların mağduriyetlerini anlıyorum geçmiş olsun hepsine ve evet bu sistemde güven faktörü firmalara göre çok değişkenlik gösteriyor.

Ablan bence uzak dursun, 1 gün bile artık çok önemli ki 8 yıl banka kredisi ödemezsiniz zaten benim akrabalarım öyle 10 yıllık kredi çekti hepsi 6 yılda falan kapattı zira ekonomik değer çok değişiyor. Kimse 10 yıllık kredi çekti diye 10 yılda ödemek zorunda değil yani isteyen 4 yılda bile kapatır onu. Şu an faizler yüksek ama ondan dolayı yine o kadar kolay değil kredi almak ve ödemek.

Yeni konular

Geri
Yukarı