Empress Denuvo'da işe başlıyor!

Attığım mesaj asıl kanaldaki mesajlardan. Telegram'da bir sürü sahte kanallar mevcut. Ben de sana bunlara kanma diyorum.

Eminim onu demek istedin dostum ilk mesajındaki tavır gayet açık ama teşekkürler iyi niyetin için (!)
Ha diyelim Türkçe kullanma becerisi düşük ama iyi niyetli birisin şunu demen gerek: Mesajlar doğru ama yanlış kanaldasın haberin olsun o fake bir kanal.
Bu mesaj ile yazdığınızın alakası bile yok ama ne olur ne olmaz diye baktığımda gerçekten kopya bir kanalda olduğumu gördüm o konuda hakkını vereyim teşekkürler zaten şaşırıyordum empress neden ortaya hesap adresini atıp para dileniyor tanıdığım kadarı ile öyle birisi değil diye. Ona açıklık getirmiş olduk.

Şakadır veya değildir, fakat eğer gerçekten bunları yazdı ise bence çok mantıklı bir seçim yapmış. Daha öncede söyledim hiç biri bunu babasının hayrına yapmaz, crackli oyunlar ya sizi bir şekilde kullanıyor ya da sizden kazanç sağlıyor. Ya da bu grupların kendilerini göstermeleri için bir yol. Aynı burada olduğu gibi. Bir oyun firmasına veya anticheat firmasına ben çok iyi yazılımcıyım deseniz bile eğer mezuniyetiniz diplomanız yok ise sizi çok takmazlar, sizi önemsemeleri için icraatlar yapmanız lazım ki sizi görüp bilsinler. Eğer yazdıkları ciddi ise gerçekten rekabeti kızıştıracak durumlar söz konusu, özellikle bir daha kimse denuvoyu kıramayacak demesi.
Bu mesele prestij meselesidir. Tum Scene yayinlari guvenlidir, P2P de ise bazi gruplarin degildir ama EMPRESS onlardan biri degil, yayinlari guvenli. Olay, ben kiriyorum ben ediyorum demek ve kendini gostermektir. Bir nevi ego tatmini. Ise surekli virus gibi meselelerden bakmayin.

Bu mesele prestij meselesidir. Tum Scene yayinlari guvenlidir, P2P de ise bazi gruplarin degildir ama EMPRESS onlardan biri degil, yayinlari guvenli. Olay, ben kiriyorum ben ediyorum demek ve kendini gostermektir. Bir nevi ego tatmini. Ise surekli virus gibi meselelerden bakmayin.
Mesajımda virüs yazdığım bir yer göremiyorum. Hatta tam olarak senin attığın mesajla aynı anlamda olan '' Ya da bu grupların kendilerini göstermeleri için bir yol'' yazmışım. Yani mesajı ne amaçla yazdığını hiç anlamadım.

Mesajımda virüs yazdığım bir yer göremiyorum. Hatta tam olarak senin attığın mesajla aynı anlamda olan '' Ya da bu grupların kendilerini göstermeleri için bir yol'' yazmışım. Yani mesajı ne amaçla yazdığını hiç anlamadım.
Peki, virus demiyorsaniz `Daha öncede söyledim hiç biri bunu babasının hayrına yapmaz, crackli oyunlar ya sizi bir şekilde kullanıyor ya da sizden kazanç sağlıyor` cumlesiyle neyi kastediyorsunuz? Bunun icin yazdim.

Peki, virus demiyorsaniz `Daha öncede söyledim hiç biri bunu babasının hayrına yapmaz, crackli oyunlar ya sizi bir şekilde kullanıyor ya da sizden kazanç sağlıyor` cumlesiyle neyi kastediyorsunuz? Bunun icin yazdim.
Aynı şeyi savunuyorum hocam, illa sizin bilgilerinizi çalacak bir virüs olmayabilir. Sadece isim yapmak için bu kadar riske girilmez, onca büyük firmanın oyun ve anticheatlerini hackliyorsunuz. İllegal işlere girişiyorsunuz. Bir gün bu crackli oyunlardan toplu bir patlama yaşanacak.

Aynı şeyi savunuyorum hocam, illa sizin bilgilerinizi çalacak bir virüs olmayabilir. Sadece isim yapmak için bu kadar riske girilmez, onca büyük firmanın oyun ve anticheatlerini hackliyorsunuz. İllegal işlere girişiyorsunuz. Bir gün bu crackli oyunlardan toplu bir patlama yaşanacak.
Hayır, yaşanmayacak. Virüs olmazsa ne olacak acaba? Oradaki kastı anlayamadım. Ayrıca anti-cheatlerini değil, çünkü çoğu firmanın anti-cheat'i yoktur. Denuvo, Steam DRM vs. Ayrıca şirketlerin, oyun yapan firmanın değil. Olursa olursa operasyonlar olup gruplar tutuklanabilir, o kadar.

Geri
Yukarı