Empress, Hogwarts Legacy'i 10 gün içinde kıracak!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Crack'i bekliyorum. Sırf denuvo olmadan ne kadar fps alacağımı merak ettiğim için orijinal oyunun yanına korsanı indireceğim.

Empress, Monster Hunter Rise'ı kırdığını duyuran gönderinin altında Denuvo'ya ve Warner Bros.'a nefretini kustu ve bu senenin kendisi için yeni bir dönem olacağını söyledi. Artık bağış ile oyun kırarken 6 ay - 1 yıl değil en kısa sürede kırılması için uğraşacak. Ek olarak Hogwarts Legacy'nin listesinin en başında olduğunu, 10 günden kısa sürede kıracağını belirtti.

nq4stfx73xfa1.png

Bütün gönderi

Usta FM 22 nerede :D (!)

Denuvo olayı ne oluyor orjinal oyunda denuvo olduğu için fps düşüklüğümü oluyor korsana göre?
Korsana karşı bir koruma. Mesela AV yazılımlarının gerçek zamanlı dosya koruması gibi bir şey olarak düşün. Bu Denuvo denen meret de oyunu açınca sürekli arkada çalışıyor korsan koruması olarak. Arkada sürekli açık olması da FPS düşüklüğüne sebep oluyor. E korsan oyunda bu denuvo denen şeyi kırıyorlar hatta kırmaktan da öte EMPRESS grubu resmen malum şeyi yapıyor. O yüzden korsan oyunda FPS daha yüksek oluyor.

Korsana karşı bir koruma. Mesela AV yazılımlarının gerçek zamanlı dosya koruması gibi bir şey olarak düşün. Bu Denuvo denen meret de oyunu açınca sürekli arkada çalışıyor korsan koruması olarak. Arkada sürekli açık olması da FPS düşüklüğüne sebep oluyor. E korsan oyunda bu denuvo denen şeyi kırıyorlar hatta kırmaktan da öte EMPRESS grubu resmen malum şeyi yapıyor. O yüzden korsan oyunda FPS daha yüksek oluyor.
Oo çok iyi keyfim yerine geldi şuan.

Iphone ile oyunu kıyaslaman biraz saçma değil mi? Iphone ile seneler boyu etinden sütünden faydalanacaksın hatta yenilemek istediğinde satıp para kazanacaksın ama bir oyuna 1200 TL verip 50-100 saat arası zaman geçirdikten sonra hesabın tozlu raflarında bekleyecek. İkisinden alacağın fayda aynı değil. Bu demek değil ki korsanı savunuyorum orjinal oyun alıp oynuyorum ama herkes aynı şartlarda yaşamıyor. Bu dolar kuru sayesinde insanların istemeye istemeye korsana yönelmesi zaten kaçınılmaz.
Gerekli cevabı vermiş.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı