Emre hocam yapmayın, etmeyin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu forumda neden 5-10 kişinin şikayeti hep böyle radikal kararlara sebebiyet veriyor? Bu değişikliğin gerçek anlamda hiçbir mantığı yok. Bu forumu diğerlerinden ayıran ana unsur Türkçe kurallarına uymasıydı. Şu ana kadar pek çok şeye karşı çıkmışımdır yönetim aleyhine ama bu kez gerçekten yönetim haklı.
Eğer böyle bir tutum sergilemek yerine oylama yapsalardı bence de moderatörler haklı olabilirdi. Ancak böyle bir tutum sergilemek forumun çöküşü demek.

Bu forumda neden 5-10 kişinin şikayeti hep böyle radikal kararlara sebebiyet veriyor? Bu değişikliğin gerçek anlamda hiçbir mantığı yok. Bu forumu diğerlerinden ayıran ana unsur Türkçe kurallarına uymasıydı. Şu ana kadar pek çok şeye karşı çıkmışımdır yönetim aleyhine ama bu kez gerçekten yönetim haklı.
Neresi haklı abi? Bu zamana kadar "umursamadılar" da şimdi mi umursuyorlar? 5-10 kişiyi ne zaman ciddiye aldı TP?

Ufak hataların olması normal, rapor sistemini kullanmaları gerekiyordu.
Ufak hatalarda kullanıyoruz zaten. Foruma yeni üye olan birinin bile yapmayacağı şekilde konulara düzenlemeler yapılınca insanlar bunu konu açarak dile getirmek istedi.

Kendi adıma konuşayım en azından, moderatörlerle bir derdim yok benim, hatta ben de moderatör başvurusu yaptım zamanında. Sadece forumun kalitesini aşağıya çektiğini düşündüğüm bir sorunu dile getirdim, sonuç böyle radikal bir karar oldu. Üzücü yani, ne diyeyim. Kendi adıma bir eleştiri yapmıştım sadece.

Daha hala şöyle tipler var ya kafayı yiyeceğim:

Screenshot_32.png

İlgili mesaj:
Başlıklar, genelde arama motorlarının algoritmalarının öne çıkaracağı biçimde düzenlenir; bunu sorun ediyorsanız Sosyal'de konu açmayabilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı