En acı çektiğiniz an neydi?

WolreaG

Hectopat
Makaleler
3
Yer
İzmir/Urla
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GT 730, 8 GB RAM, i5-4590
Benim en acı çektiğim ve tüm acıları toplayıp 10 ile çarpacak bir acı yaşadım. Kulağımın üstü iltihaplanmıştı ve dokunsam bile acıyordu. Doktorlar ise geldi o acıyan yeri yani derimi makasla delmeye çalıştı ve yaptılar. O an ki acı, kan, vahşet anlatılamaz bir kötülüğe sahipti. O işlemi yapalı 30 dk geçti benim acım geçmedi artık yastığı sıktım duvara vurdum camdan bağırdım acımı çıkartmak için ama fayda etmedi.

Benim en acı çektiğim an az önce yaşadı. Bu konuyu okudum. Sondaki eylemi yapacaktım son anda durdurdum kendimi.

Küçükken burnum kırılmıştı o olabilir. Çok saçma bir şey özet geçecek olursam sağınızdan ve solunuzdan 7-8 kilo demir geliyor 2 kez çarptığını düşünün. İlk o gelen soğukluk ve yanmayla beraber gelen ağrı.

Benim en çok acı çektiğim 2 anım var 1.si çocukken arkadaşımla bisiklete binerken arkasındaydım ve birden dizlerim yerde sürtünmeye başladı bildiğiniz diz kapağıma kadar sürtünmüştü.

2.ise kuzenimle beraber amcamların evinde el ele tutuşup dönüyorduk ve ellerimizi bıraktık daha sonra benim kulağım tahta ve sivri olan televizyon masasının tam köşesine denk geldi bayağı bir iltihap falan kaptı izi duruyor hala sizinki de bayağı bir kötüymüş geçmiş olsun.

Benim en çok acı çektiğim 2 anım var 1.si çocukken arkadaşımla bisiklete binerken arkasındaydım ve birden dizlerim yerde sürtünmeye başladı bildiğiniz diz kapağıma kadar sürtünmüştü.

2.ise kuzenimle beraber amcamların evinde el ele tutuşup dönüyorduk ve ellerimizi bıraktık daha sonra benim kulağım tahta ve sivri olan televizyon masasının tam köşesine denk geldi bayağı bir iltihap falan kaptı izi duruyor hala sizinki de bayağı bir kötüymüş geçmiş olsun.
Teşekkür ederim, sizede geçmiş olsun. Bu acıya alışsaydım bu kulağa makası 3cm kadar sokmak ve makası açmaları o açılan derimi genişletmeleri belki çok acımazdı ama hastaneye yattığım ilk gün bunun yapılması çok kötü oldu. Sonraki günlerdede sıktılar iğne soktular sıvı çekmeye çalıştılar ama tabi ilk günün acısı oolmasa bile o acıyı unutmak mümkün değil.

Orta okuldayken sol kolumla bileğimin olduğu kısım kırılmıştı yani sadece kaslar deri falan tutuyordu o an bir acı yoktu hissetmiyordum ama hastaneye gidip kemikleri yerine oturtmak için kolumu düzeltmeye çalıştıkları an hayatımın en büyük acısıydı sanırım.

Benim en acı çektiğim ve tüm acıları toplayıp 10 ile çarpacak bir acı yaşadım. Kulağımın üstü iltihaplanmıştı ve dokunsam bile acıyordu. Doktorlar ise geldi o acıyan yeri yani derimi makasla delmeye çalıştı ve yaptılar. O an ki acı, kan, vahşet anlatılamaz bir kötülüğe sahipti. O işlemi yapalı 30 dk geçti benim acım geçmedi artık yastığı sıktım duvara vurdum camdan bağırdım acımı çıkartmak için ama fayda etmedi.
Paten sürerken yere düşmüştüm. Kafatası kemiğim gözüküyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı