En az komisyon ve kur farkı ile dolar nereden, nasıl alınır?

Makaleler
9
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
i7 10750H || GTX 1660 Ti 6 GB Mobile || 2x16 GB RAM || 512 GB NVMe M.2 SSD || 1080p 144 Hz IPS Panel || Windows 11-macOS Big Sur || Acer Nitro 5 AN515-55 2020 ||
Meslek
Öğrenci
İnternet bankacılığı ya da elden döviz bürosu ile almak dışında seçencek yok sanırım. Merak ettiğim döviz büroları da bankalar kadar komisyon alıyor mudur?

Eğer döviz bürosu dünyanın en tenha ilçesinde değilse asla bir banka kadar komisyon almaz. Çok işlem yapan bir döviz bürosu en az komisyon alanıdır.
Hocam güvenilirini nasıl bulacağız?

Kripto borsalarına sıcak bakar mısınız bilmem ama en az makas binance borsasında. Türk lirası ile kolay bir şekilde alıp muhafaza edebilirsiniz

Kripto borsalarına sıcak bakar mısınız bilmem ama en az makas binance borsasında. Türk lirası ile kolay bir şekilde alıp muhafaza edebilirsiniz
Hocam o şekilde şu anda. Fiziki dolara çevireceğim.

Hocam o şekilde şu anda. Fiziki dolara çevireceğim.
Piyasa düşüşlerinde usdt dominance arttığı için dolar TL paritesi artıyor binance da. O artışta türk lirasına geçip bankadan dolar alabilirsiniz. Bankadaki makası bu şekilde tolere etmiş olursunuz diye düşünüyorum. Bazı düşüşlerde bankadan bile alsanız kârda olabiliyorsunuz.
Şuan ziraat bankası dolar satış fiyatı 19.78 binance 19.90

Piyasa düşüşlerinde usdt dominance arttığı için dolar TL paritesi artıyor binance da. O artışta türk lirasına geçip bankadan dolar alabilirsiniz. Bankadaki makası bu şekilde tolere etmiş olursunuz diye düşünüyorum. Bazı düşüşlerde bankadan bile alsanız kârda olabiliyorsunuz.
Şuan ziraat bankası dolar satış fiyatı 19.78 binance 19.90
Mesai saatleri içinde kontrol edeceğim. Aman aman bir fark yoksa büro ile karşılaştırıp bankadan almak en güveniliri gibi.

Ben Ankara'da yaşıyorum.Altınkaynaktan hallediyorum genelde bu tür işlerimi. Küçük döviz büroları ve bankalara göre daha az komisyon alıyor.Öyle aman aman bi fark yok ama yapacağınız işlemin büyüklüğüne göre değişir.Yaşadığınız yerde şubesi varsa orada halledebilirsiniz işinizi.

Ben Ankara'da yaşıyorum.Altınkaynaktan hallediyorum genelde bu tür işlerimi. Küçük döviz büroları ve bankalara göre daha az komisyon alıyor.Öyle aman aman bi fark yok ama yapacağınız işlemin büyüklüğüne göre değişir.Yaşadığınız yerde şubesi varsa orada halledebilirsiniz işinizi.
Banka gibi 50-70 kuruş makas olmasın yeterli hocam. Bakacağım.

Geri
Yukarı